VR Family Vr Simulator - Make Money Artifact

- Sep 22, 2017-

Sześć osób Symulacja VR rodzina vr jest uaktualnioną wersją kin 5 d / 7 d, noszenie okularów VR może być używane w jasnym otoczeniu, w przeciwieństwie do ograniczonego przez projektor może mieć lepszy efekt w ciemnym otoczeniu; Dziedziczony 5 d / 7 d wszystkie doskonałe cechy, 6 osób VR rodziny vr symulator może być wprowadzony na rynek, park rozrywki i innych ruchu więcej miejsc, niezwykle ma sens wyglądu sprzętu naukowego i technologicznego i intuicyjne wyniki doświadczenia pokazują przyciągnąć ciekawość widzów 300-procentowy wzrost frekwencji. Symulowany sprzęt do symulacji rodzinnych maszyn wirtualnych VR z 6 osobami obejmuje mechanizm ruchu wału korbowego, oprogramowanie komputerowe i do gier, okulary VR, siedzenie ze stali szlachetnej, wygląd szkła i stali.


vr simulator (10).jpg


Movie Power 6 miejscowy symulator vr Inne symulatory 9D vr
Kino 5D / 7D
Efekt Zestaw słuchawkowy VR ma 360-stopniowe doświadczenie, z 100% poprawą efektów wizualnych. Nakrycia głowy VR mają 360 stopni efekt zanurzenia, dobry efekt wizualny. Technologia obrazowania 3D projektora, o wizualnym zakresie 120 stopni, jest mniej impresywna.
Zwrot z inwestycji Sześć jednoczesnych doświadczeń i 200-procentowy wzrost zwrotu z inwestycji 1-3 osoby doświadczają jednocześnie, zwrot z inwestycji jest ogólny. Sześć jednoczesnych doświadczeń i wysokich zwrotów z inwestycji.
Frekwencja Bez ograniczeń miejsca, otwartej operacji, wyglądu nowoczesnego sensu technologii, przyciąga tłumu, frekwencja wzrosła o 300%. Brak ograniczeń miejsca, otwarta operacja, bardzo nowoczesna technologia poczucia modelowania skorupek jaj, wysoka frekwencja. Ale homogenizacja modelu skorupek jaj jest zbyt wysoka. Zainstalowany w pokoju, frekwencja jest słaba.
Efekty środowiskowe

Dziedziczenie funkcji kina 5D / 7D z wieloma efektami środowiskowymi, uczucie sceny jest bardzo wysokie, a efekt doświadczenia wzrasta o 30%.

Aby współpracować z grą, urządzenie będzie paliło się jak prawdziwy statek kosmiczny, co znacznie zwiększy poczucie nowości wśród ludzi.

Efekty środowiskowe są niewielkie, a uczucie jest słabe. Istnieje 11 efektów symulacji środowiska, takich jak suszarka do włosów, dym i zamiatanie nóg, które są bardzo wysokie.
Stabilna jakość Struktura i składniki są lepsze, zmniejszając współczynnik uszkodzenia o 90% i wydłużając życie o 200%. Optymalizacja struktury mechanicznej, brak części noszonych i ruch płynniejszy dokładniejszy ruch konstrukcji wału korbowego (technologia patentowa), większa optymalizacja mechanicznej stabilności całości, przy jednoczesnej poprawie jakości, dłuższej żywotności redukcji planetarnej. Wrodzone wrażliwe części siłownika elektrycznego i nieuzasadnione siły
Treść gry Prawie co miesiąc produkcja zawartości klientów powtarzających się wzrosła o 300%. NIE NIE


6 seats 9d vr.jpg