Trzęsienie ziemi w VR platformy mogło powstać

- Aug 31, 2017-

 

Trzęsienie ziemi w VR Platformwejść w życie

 

Dziewięć lat. Jeden z użytkowników, którzy doświadczyli 2008 wenchuan

trzęsienie ziemii trzęsienie ziemi w jiuzhaigou powiedział, była "zbyt przestraszona, by uruchomić" tym razem. Ludzie jak jej musi być sporo osób, ale nie możemy myśleć jak przetrwać przez katastrofy.

 

Poprzez doświadczenie VR (Virtual reality),Trzęsienie ziemi w VR Platform,być może dowiemy się jak przeżyć trzęsienie ziemi.

 

16 sierpnia VR gry offline dystrybucji platformy technologii skierowana do budowania sen VR doświadczenie sklepu list otwarty, prosi kraju VR doświadczenie pawilon zorganizowane działania, wolna i otwarta na społeczeństwo przeżyć doświadczenie edukacji trzęsienia ziemi zVR trzęsienie ziemi platform.Oprócz pomocy więcej ludzi się o ewakuacji trzęsienie ziemi, sen, że technologia ma nadzieję zmienić postrzeganie, że VR doświadczenie sklepy są podobne do "tylko niektóre urządzenia do gier".

 

图片6.png 

Marzenie technologii do krajowych list otwarty Muzeum doświadczenie VR

Pierwotną intencją--co robićwostatnich latach trzęsieniem ziemi częstely?

 

W VR przemysłu, czy możemy za pośrednictwem technologii wirtualnej rzeczywistości i istniejące zasoby przemysłowe coś zrobić dla społeczeństwa, może niech więcej osób uzyskać ucieczki sejsmiczne pewne doświadczenie, jest to zawsze utrzymywał się w naszym umyśle, stanie wytrzeć. Wreszcie pewnego dnia znaleźć drogę i próbował coś zmienićzVR trzęsienie ziemi platform 

 

Beijing czasu i przestrzeni technologii jest zespół, który koncentruje się na edukacji bezpieczeństwa VR i ma bardzo pogłębione badania w dziedzinie trzęsienie ziemi ucieczki. Po wysłuchaniu nasze myśli, czasu i przestrzeni technologii natychmiast wyraził poparcie, chcąc zapewnić "VR trzęsienie ziemi ucieczki".

 

Akcja - apelujemy do Muzeum Narodowego VR doświadczenie otworzyć darmowe Ucieczka trzęsienie ziemily

 

Możemy zapewni VR doświadczenie wolna treści VR trzęsienie ziemi ucieczki, nadzieję, że doświadczenie właściciela własne doświadczenie, a doświadczenie, moja rodzina i przyjaciele więcej nadzieję być w stanie podjąć inicjatywę, aby polecić do przechowywania każdego klienta wolna doświadczenie, nawet do wyjść i się więcej osób może doświadczenie wolna treści ucieczki trzęsienie ziemi VR, niech więcej osób wie o wiedzy trzęsienie ziemi ucieczki!

 

Przyszłości - będziemy w przyszłości oczekiwać przemysł VR

 

W przyszłości,Trzęsienie ziemi w VR Platformjest równoległy świat, w którym znajdziemy.

W przyszłości VR będą budować bardziej ogromny system gospodarczy, możemy użyć power VR do ukończenia pracy bardziej złożonych, pomóc ludzkości, aby uświadomić sobie, więcej pomysłów, VR może pomóc nam zaoszczędzić sporo zasobów socjalnych. W przyszłości VR będzie w dalszym ciągu promować rozwój społeczny poprzez swoje unikalne zalety.

 

图片7.png 

图片8.png