VR kino będzie następny punkt krytyczny dla rozwoju VR Chin.

- Nov 04, 2017-

Światowy przemysł VR jest oczekiwany wobec zarobić 7 miliardów dolarów w tym roku. Ale przemysł ma problem, problem jajka i kury, która stanowi wąskie gardło rozwoju sprzętu i treści, jak również wysokie koszty, jakość sprzętu i zawartości nie jest wysoka, błędne koło. Z jednej strony ponieważ istnieje nie tyle niedrogie nakrycia głowy dla konsumentów, trudno VR kino producentów do sprzedaży prac. Z drugiej strony brak wysokiej jakości, atrakcyjnych treści będzie również zostawić producenci sprzętu nie można odnaleźć przyczółek do promowania swoich produktów wysokiej klasy sprzętu do konsumentów.

W opinii biegłego, offline VR gry umożliwiają użytkownikom w odniesieniu do kupowania specjalnych urządzeń, VR gry, można wypełnić w krótkim czasie problem jajka i kury ", sprzeczność między sprzętem a treści. W Chinach liczbę istniejących VR doświadczenie centrów oczekuje się dotrzeć do 12.000, chociaż jest to trudne do osiągnięcia zysku.

W trybie offline stał się ważnej alei dla edukacji konsumentów na rynku VR. "Te centra VR doświadczenie może przyspieszyć rozwój całej branży kinowej VR, wyjaśnił, analityk iResearch, firma badawcza w Chinach.

Chociaż w kinie wirtualnej rzeczywistości jest nadal we wczesnym stadium rozwoju, został zmienne i zróżnicowanych w układ i projekt. W kawiarni yuecheng tech jest Jednoczęściowa krzesło, gdzie można usiąść i wypróbować ich urządzenia VR za darmo. Yucheng tech drugi film Teatr ozdoba jest inna. To siedzi w magazyn e sprzedawcy, gdzie są bilety zakupione dla $5 do $12 dziennie (około 33-80 juanów) i zmiany cen w czasie. Wybór prac cztery tygodniowo do pokazania konsumentom.

Amsterdam, Holandia, ma zupełnie inny styl, kina, na 20 i tak miejsc, w luksusowych barów i salonów. Teatru holenderski VR jest pierwszym na świecie VR kino. W styczniu tego roku, od public relations consulting branża przemysłu VR. W Amsterdamie kinie VR opłaty 10,50 dolarów za pół godziny.

X moduł w Szanghaju jest również bardzo różne. Firma właśnie otwarty w zeszłym miesiącu. Istnieje siedem teatrów VR, znajduje się w zwykłym kinie. Każdy konsument zegarki film za 3 $ do $4,50

Te teatrów twarzy ten sam problem - jak znaleźć najbardziej odpowiedni model cenowy. Wiele zależy od zewnątrz inwestycji. Oprócz działalności kina technologia yuecheng dokonał nieujawnioną sumę pieniędzy z reklamy firmy Digitop. Hyatt jest również stara się rozwijać własne treści, w tym aplikacji wirtualnej rzeczywistości społecznej.