VR rower może być bardziej naturalne niż sklep doświadczenie

- Sep 11, 2017-


Poinformowano, że obcego faceta na rowerze vr schudnąć 50 funtów, nie wiem, ilu z stosunkowo domu gra entuzjaści serca tęsknota. I niektóre firmy również otrzymała prawie 5 milionów dolarów w inwestycje pod koniec ubiegłego roku. Z ciekawości wywiad ten sam typ VR + fitness firmy i próbował dowiedzieć się, czy był to dobry biznes lub nie.

vr bike simulator (7).jpg

Ten sam rodzaj zagraniczne firmy użytkownika, ten model wygląda pięknie, ale od VR lub VR + przemysł, fitness utwór klienta dzielnica, kierunek lub ciężkiego sprzętu na B. Tak oni sami będą myśleć, że w tym roku rynku skupić się na stronie B, C stronie ukaże się później.

Oczywiście w tego konkretnego zastosowania, po stronie B głównie odnosi się do klubu fitness. Fitness kluby będą zainteresowani vr rower, najbardziej podstawową siłą napędową jest offline ruchu, podczas gdy VR doświadczenie może sklep szybko spośród homogenizacji przemysłu sytuacji.

vr bike simulator (2).jpg

I chcesz uzyskać lepsze możliwości konkurencji, w tym fractionize kierunku, potrzeba odpowiedniej firmy mają bardzo silnym kanałem zdolności i możliwości produktu. Znaczenie kanału wyraźnie ma bezpośredni wpływ na sprzedaż. Klub fitness będzie również nacisk na zdolność produktu jest wynikiem tego modelu różni się od czystego funkcjonalności sklepu VR, jeśli rower vr, sam nie przyciągają użytkowników, tego rodzaju sprzęt będzie można szybko staje się bezczynności i ta sytuacja jest z fitness club nadziei t o uzyskać więcej traffic naruszenia. Ale czy można zrobić bardziej kompletne środowisko produktu, czy to ze źródła klienta lub chęć konsumenta, VR rower dla siłowni jest więcej niż czysta linia funkcjonalności sklepu zgodnie z nawyków i codziennych potrzeb modelu ludzi. Oczywiście możliwości rozwoju obejmują rozwój treści gry i transformacji gry dostosowanie urządzenia fitness.

VR fitness firmy w domu jest nadal stosunkowo niewielka, a obce kraje mają podobne produkty. Holodia, zagraniczne firmy, pracuje z HTC Vive na urządzenie fitness VR, który firma spędził w 2015 inwestowanie w nieznane ilości inwestycji angel. VirZOOM jest również Wyposażenie roweru, firma otrzymała $4 mln 380 tysięcy w finansowaniu w grudnia 2016 r. Niemiecka firma Icaros GmbH opracowała sprzęt fitness VR, użytkownicy mogą wykonywać w core (np. płaskie wsparcia), doświadczenie w nurkowaniu lub uczucie latania. Według raportów ten urządzenia zostały wprowadzone na świecie ponad 200 siłowni.

Tych konkurencyjnych produktów wśród podstawowych zagadnień obejmują: drogie ceny produktu, zawartości doświadczenia jest nie na miejscu i C produkt końcowy linii kontrowersyjne. Qingdao gałąź, chociaż nie ujawniać określonej cenie, ale powinien być oddalony o około 10 milionów yuanów i nie przekroczy oczekiwania klientów klubu fitness. Mimo, że tego rodzaju produktu, sam, więcej wyobraźni jest rzeczywiście kierunek na stronie C, ale w założeniu ceny i doświadczenia poszczególnych użytkowników tymczasowo niezdolny do poruszania się, polegać na zasobach kanału do modelu doświadczenie B może być bardziej skuteczny sposób myślenia.

vr bike simulator (3).jpg