VR, AR, Panie, jesteś wciąż nie jest jasne?

- Sep 27, 2017-

Co to jest VR

VR, a mianowicie VR (Virtual Reality, VR za krótki), wirtualnej rzeczywistości jest symulacje komputerowe używane do tworzenia 3 d wirtualny świat, zapewnienie, że użytkownicy symulowanych zmysłów, takie jak widzenie, słyszenie, dotknąć, pozwalają użytkownikom jak pokazuje jego ogólne, terminowe, istnieje granica obserwować rzeczy w trzech wymiarach. Wirtualnej rzeczywistości widzi sceny i postacie, które są fałszywe, wprowadzenie użytkownika świadomości w wirtualnym świecie. Najbardziej typowym przykładem jest VR lub VR na żywo, takich jak VR koncert, który możesz w ogóle nie są na miejscu, ale przez VR, można "wirtualne" na stronie koncert, który jest VR.

VR ma szereg produktów, takich jak Oculus, SONY PS VR, vive firmy HTC i samsung Gear VR i prosta wersja urządzenia VR, Google Cardboard.

170927142454832781021.jpg

Co to jest AR

AR, AR (Augmented Reality, AR), Augmented Reality, za pośrednictwem technologii komputerowej, wirtualne informacje stosowane do Realu, rzeczywistego środowiska i superpozycji wirtualnych obiektów w czasie rzeczywistym do tego samego obrazu lub przestrzeni istnieje w tym samym czasie. Rozszerzonej rzeczywistości widzi sceny i części znaku jest prawdziwa część false, jest doprowadzenie informacje wirtualnego do realnego świata. Jest typowym przykładem, zobacz przed centrum handlowym, bezpośrednio na gołym okiem, aby zobaczyć, że jest to budynek, ale po Okulary Google, możesz zobaczyć w centrum handlowym poprzez płytki przepływ prądu, informacje o rabaty, a ostatni raz poszedł zakupy towarów w magazynie półki. Należy zauważyć, że jesteś przed sklepem, który jest prawdziwym centrum handlowym, nie wirtualne centrum handlowe.

Najbardziej reprezentatywnych produktów w AR dziś są niewątpliwie firmy Microsoft HoloLens, i istnieją Meta2 Daqri, itp. Bo AR jest trudniejsze, niż VR, AR rozwoju nie jest tak wysokie, jak VR

170927142450543928107 (1).png


Co to jest Pan

MR, Mix rzeczywistość (MR), obejmuje rzeczywistość rozszerzona i ulepszona wirtualności, która odnosi się do nowego środowiska visual, utworzona przez łączenie rzeczywistych i wirtualnych światów. Fizycznych i cyfrowych obiektów współistnieć w nowym środowisku visual i interakcji w czasie rzeczywistym. Mieszane rzeczywistości jest bardziej jak połączenie wirtualnej rzeczywistości i rozszerzonej rzeczywistości, które jest realizowane jednocześnie w wirtualnej przestrzeni trójwymiarowej. Tak jak w przykładzie powyżej stoisz przed centrum handlowym, sprzęt, załóż Pan, czy widzisz wszystkie zniżki informacje, można również spojrzeć na centrum handlowym z planu do zbudowany cały proces, jak jesteś zaangażowany w budynku.


Zapłon w Microsoft technologii konferencji, firmy Microsoft chief executive, Satya, (Satya Nadella) w przemówieniu pokazuje nadchodzące mieszane rzeczywistości (MR) oprogramowania i sprzętu, prezentacja Forda, oddzielny pokój, stylista przez przyszłych Microsoft Kask mieszane rzeczywistości wyświetlić projektowania samochodów w sali konferencyjnej.


170927142456326022771 (1).png


Skontaktuj się z nami:
+8618027386365
Sales@Movie-Power.com


未标题-3.jpg