Jest w czołówce innowacji VR/AR

- Oct 07, 2017-

Po nieprzytomny ery komputerów PC i post-świadomość ery Internetu mobilnego nasz kraj ma lepsze zrozumienie przyszłości VR/AR. Prawie pięć lat, gdy giants globalnych technologii do domeny VR/AR, naszego rządu, instytucji naukowych, przedsiębiorstw i przedsiębiorców mają aktywnie podejmować działania, stara się przejąć tę rzadką okazję historycznych, więc VR/AR na budowa terminalu, interaktywnej technologii wyświetlaczy, aplikacja nie pozostają w tyle, nawet niektórzy prowadzą globalnego trendu.

Teraz technologia VR/AR nie jest bardzo dojrzały. Global tech gigantów są we wczesnym stadium układu i eksploracji i krajowych BAT jest wciąż w fazie perspektywiczną układu. Alibaba zainwestował w liczbie AR łańcucha firm z branży, tym Lumus falowód optyczny program firmy i MagicLeap, firma rozszerzonej rzeczywistości. Baidu publikuje platformy programistycznej AR DuMix, który przewiduje rozwój produktów AR SDK i edytor. Tencent publikuje plan pomocy technicznej developer i VRSDK i otwiera QAR platformy, aby umożliwić programistom dostęp do modułu tencent AR.


W przeciwieństwie do BAT krajowych firmach są bardzo aktywne w terminalach wyświetlacz VR/AR, a niektóre z nich są w górnej części świata, od niektórych parametrów i lekka konstrukcja. W 2016 chinajoy Hypereal wyświetlanie hełm VR Pano, używaj 2 k rozdzielczość wyświetlacza OLED, z widokiem na 110 °, kąt, 90 hz częstotliwość odświeżania i 11 ms opóźnienia kursu, ze strony parametr wydostała się OculusRift, PSVR.


Podobnie nasze produkty okulary AR w kraju nie są utracone do rozliczenia w niektórych parametrów. Wśród nich, NED + X 1 pole kąt (FOV) było ponad 40 stopni, co było więcej niż 20% wyższe niż w przypadku Hololens. Jego tak wysokie, jak 1920 x 1080 Rozdzielczość optyczna jest na świecie pierwszy pełny hd AR inteligentne okulary. Cień tworzy hełm Halo z AR/VR, 70 stopni widok kąt i całkowite opóźnienie kontroli w 13ms.


Lekki i cienki design okulary VR/AR w Chinach są już wiodącym na świecie. Wielo--dole V1 inteligentne okulary są tylko 88 g, 16 mm grubości, o rozdzielczości hd, 2 K i pole 105 stopni widok. Waga SeengeneX1 jest 166g, czyli 410g lżejszy od HoloLens.


I nasze okulary wirtualnej rzeczywistości zostały zastosowane do przemysłu lotniczego. Badania chiński astronauta i centrum szkolenia i Pekiński Instytut technologii i inne okulary wirtualnej rzeczywistości zostały pomyślnie zastosowane do zwolnienia psychologiczne astronautów w 33-dzień "Kosmiczna podróż".

QML02.jpg