VR Park rozrywki rynku, stanie się popularne?

- Aug 31, 2017-

VR park rozrywki rynku, stanie się popularne?

 

Obecnie jest brak znanych dostępu IP w Chinach i VR w trybie offline rynek zdominowany przez hazard przeżycie. Jego rynku dla graczy i parku rozrywki vr SONY Playstation VR, który ma wiele gry IP, ma lepsze odwołania dla graczy, ale jest nie linii. Chociaż niektóre sklepikarzy chce przedstawic PS VR. Ale nie ma się pierwsze oficjalne pozwolenie, i zawartość PS VR nie jest dokładnie dostosowane do modelu magazynu doświadczenie krótkim okresie.

 

Sytuacja ta niedawno zaczęła się zmieniać. Zawierające przyjemne kozy i dynamicznych flash na dzieci ma silny pociąg do krajowych przedsiębiorstw IP mucha animacji, już 15 lat zaczął inwestować w przedsiębiorstwa VR, a jednym z jego wyniki również niedawno oficjalnie wylądował w guangzhou.

 

Najbardziej popularnej kreskówki IP w Chinach dostać się do parku rozrywki rynku vr

 

Auyi zabawki, dawniej audi zabawki, zyskały popularność w latach 1990 i nadal są głównym źródłem dochodów dla dzisiejszych anime zabawki. Jednocześnie, w 2015 r. o ' fly animacji również inwestowane w krajowym ruchu przechwytywania program operator noto, jako część jego transformacji rozrywki. I połączenie dwóch produktów - wesołe przyszłych vr centrum doświadczeń w 2016 jest ostatnim miesiącem roku VR.

 

图片19.png 

 

Aoyi przyszłych, to mucha anime zależnych i również Marka spółki joint venture, działające firmy sklep VR doświadczenie, więc w guangzhou jest lepszy na placu 1000 metrów kwadratowych magazynu doświadczenie wesołe przyszłych vr, trzy czwarte projektu jest na podstawie, również, że rozwiązania produkt projekt Alice, według władz, również jako pojęcie wszechstronne doświadczenie przetestuje przyszłości i zbudować VR pływać układ integracji. To jest podstawą do włączenia więcej partnerów.

图片20.png 

Podstawowe doświadczenie--jak wykonać produkt?

 

Cała przyszłość obejmuje cztery moduły i sześciu obszarach gry. W sekcji VR zajmuje duży moduł i czterech obszarach gry. Oprócz obszaru zawartości VR są moduły, które zawierają, catering i sprzedaż zabawek, a także napędem na cztery strefy, które mogą być używane jako dywersji VR. Po doświadczeniach okazało się, że pod względem vr wesołe miasteczko obszar, w chwili obecnej istnieje wysoki poziom obsługi sklepu, i to nie wystarczy do korzystania z dużych przestrzeni multiplayer gry.

 

W chwili obecnej karta system ładowania jest przyjęte, pojedynczego projektu jest 30-50 yuanów, i 198 yuan może służyć jako całego projektu VR.

 

图片21.png