Rzeczywistość wirtualna Htc Vive VR edukacji technologii staną się nowe żądanie

- Aug 31, 2017-

VirtualReality htc vive VREponadpodstawowej Technologia staje się nowe żądanie

15 sierpnia talent wspólnych wiadomości HTC Vive gospodarzem "HELLO! VR wirtualnej rzeczywistości duży salon coffee. Wang congqing, prezes vive htc wirtualnej rzeczywistości W Chinach, powiedział w zdarzenie że jest ogromny potencjał rynku edukacji i technologii VR będą potrzebne.

 

 

 

Yi guan przewodniczącego i CEO yu Yang analizowane możliwości stan i możliwości rozwoju rynku VR. On myśli, że VR musi jeszcze zostać sprzętu killer konsumenta w porównaniu do telefonów komórkowych. Pod względem doświadczenia, treści i usługi jest jeszcze dużo do zrobienia, jak również okazją dla przedsiębiorczości na tym etapie.

 

Wang congqing, prezes vive htc wirtualnej rzeczywistości Chiny, wspólna wizja VR przemysłu, jak również wysiłki HTC Vive budować ekosystem. Mr Wang powiedział więcej użytkowników były teraz gotów kupić urządzenia VR. W przyszłości VR można łączyć z różnych branż, takich jak edukacja, opieki zdrowotnej, sportowe, wzornictwo przemysłowe, itp., zgodnie z opisem w gracza 1, najważniejszych technologii w życiu. I rezerwy chiński ogromne zalety w wsparcia rządu, rynek 5G, talent, wirtualna waluta i gry wola pewnie zrobić Chiny głównych kraju prowadzi do rozwoju przemysłu VR na świecie.

 

Zastosowania w przemyśle VR, uważam, że technologia VR doskonale nadaje się do doniesień prasowych, wirtualnej rzeczywistości htc vive jest obiecujące w dziedzinie reklamy w tym samym czasie, firm dużych reklamowych i firm technologicznych na świecie rozwijają się nowe zastosowania technologii i model reklamy.

 

Zhao Gangze udostępniania aplikacji w dziedzinie technologii VR w zakupy z punktu widzenia energii elektrycznej. Gdy przyszłość jest era VR lub AR, konsumenci będą zakupy w zupełnie nowy sposób interakcji, Przemysł energetyczny wejdzie w nowy etap rozwoju. JD.com's VR i AR doświadczenie będzie również rozwijać na podstawie ewolucji urządzeń użytkownika, stale dostarczanie najlepszych sklepów doświadczenie dla użytkowników.

Wang congqing uważa, że gdy VR trafi wkrótce do życia każdego, Vive All-in-one będzie również potrzeb więcej ludzi i urządzeń VR staną się łatwe w obsłudze. Pod względem aplikacji przemysłu edukacji rynku będzie ogromny potencjał rynku. Technologia VR pomoże poprawić wyniki uczniów w nauce, które staną się realne zapotrzebowanie.