Sala wirtualnej rzeczywistości

- Jun 01, 2018-

Z technologią VR do wybuchu drugiej połowy roku tradycyjne doświadczenie offline w trybie VR nie jest już dodanym krzesłem do jajek, które mogą zaspokoić okulary VR. Bieżnia VR, pojedynczy plecak VR, symulacja lotu, samochód do jazdy w VR, zwykli ludzie są trudni w zakupie Duże urządzenia peryferyjne stopniowo dołączają do wirtualnej rzeczywistości.

Wirtualne doświadczenie Halligickly do wewnętrznego sprzętu rozrywkowego na dużą skalę, zgodnie z aktualnymi trendami, doświadczenie offline VR jest od pojedynczej sali do przodu do małych urządzeń polegających na dużym sprzęcie, aby zdobyć centrum doświadczenia VR. Od najwcześniejszych doświadczeń małych pawilonów narodziło się, aby teraz korzystać z wirtualnej rzeczywistości wirtualnej VR steruje układem kierowniczym z dużymi urządzeniami, nie krócej niż rok.

Od tego momentu wirtualne doświadczenia VR według skali mogą być podzielone na małą wirtualną rzeczywistość, średniej wielkości wirtualną rzeczywistość wirtualną, duże VR na te trzy kategorie.

1, Mała sala do wirtualnej rzeczywistości

Przede wszystkim zajmuje obszar od 10 do 50 metrów kwadratowych małego pawilonu VR, tego rodzaju pawilon doświadczenia, ponieważ urządzenie jest stosunkowo pojedyncze, z dojrzałym HTC Vive ma pierwszeństwo, kilka komplementarnych z urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak krzesło na jajka doświadczenie. Wirtualny pawilon VR obsługuje tylko 1 do 10 graczy w celu zdobycia doświadczenia VR. Uwierzcie, że wszyscy w centrum handlowym, kafejkach internetowych, mieście gier wideo widzieli, że taka sala widowiskowa obejmuje obszar małej linii.

Małe wirtualne urządzenia VR oparte na wirtualnych urządzeniach VR oferują więcej możliwości, aby pokazać użytkownikom nowe wrażenia związane z technologią wirtualnej rzeczywistości. Ponieważ ten rodzaj wirtualnego pawilonu doświadczenia jest otwarty, koszt jest niski, w kraju występuje znaczna liczba, głównie w postaci promieniowania napa do miast.

2, Średnie doświadczenie VR Hall

Zajmujące powierzchnię 50-50000 metrów kwadratowych średniej wielkości sklepu wirtualnego rzeczywistości wirtualnej sklepy tego typu są oparte na urządzeniach VR. Począwszy od HTC vive, Oculus Rft i innych bieżących bieżni VR, symulowanego kokpitu i innych wysokiej klasy urządzeń VR, ma też pewną skalę, podobną do miasta zręcznościowego "VR".

Doświadczenie VR, duży park rozrywki vr

I chociaż duży obszar parków rozrywki vr nie ma więcej niż duże centrum wirtualnej rzeczywistości wirtualnej, ale w jego rdzeniu wiele "motywu" dwóch słów odciąży sklep offline. W niewielkim punkcie widzenia "podmiot" nie jest nazywany VR i nie jest treścią. Najważniejsze produkty marki, duży wolny spacer, ludzie oddziałują na projekt rozrywki to duży temat VR doświadcza kilku istotnych warunków.

Ogólnie rzecz biorąc, duży pawilon wirtualnej rozrywki VR nie jest czystym doświadczeniem, tym ważniejsza jest głębia zawartości rozrywki VR. Jego ostatecznym celem jest wykorzystanie technologii rzeczywistości wirtualnej, charakterystycznej dla nieskończenie zmysłowej granicy przełamywania tradycyjnych urządzeń rozrywkowych.


体验馆页面-1_30.jpg