Nowa oficjalna linia internetowa firmy Valve wyraźnie określiła swoje zaangażowanie w rozwój VR

- May 22, 2018-

Valve (V) jest sercem gracza, Vale również nie szczędzi wysiłków w implementacji VR, swoich rozwiązań sprzętowych i programowych, aby stać się standardem branżowym. Platforma Steam jest jedną z najlepszych platform treści VR na świecie.

Funkcja automatycznej rozdzielczości SteamVR pozwala procesorowi graficznemu użytkownika działać w najlepszym wydaniu i naraża użytkowników, którzy nie mogą nabyć wysokiej jakości kart graficznych, na VR. Stacje bazowe Steam VR 2.0 nie muszą być podłączone do komputera, aby śledzić głowice, sterowanie i akcesoria.

Zmieniona strona internetowa Valve uruchomiona w tym tygodniu oferuje nową interpretację celów i misji firmy, w tym jej zaangażowanie w budowę sprzętu, VR i inne aspekty. Jak widać na nowej stronie Informacje, sprzęt firmy został specjalnie wprowadzony, a kontroler Steam został podświetlony. W związku z tym otrzymujemy wyraźną wskazówkę, że firma uważa VR za rdzeń ich przyszłej pracy sprzętowej.

Oprócz sprzętu, Valve posiada także trzy rozwijane gry VR, w tym grę karcianą Artifact i przygodową grę "In the Valley of Gods", ale pozostała bardzo zwarta. W tle strony głównej VR podświetliła VR w montażu wideo i zobaczyliśmy kamerę, która była testowana przez użytkowników, którzy nosili głowice Vive Pro i korzystali z kontrolera Knuckles Valve.

Kolejny klip wideo wydaje się być testem śledzenia ruchu, zanim Steam VR śledzi stację bazową. Mimo że Valve zawsze była firmą programistyczną, w ostatnich latach stali się również bardzo dobrym producentem sprzętu. Poprzez zmienioną stronę internetową wyraźnie wierzą, że VR będzie ich długoterminową przyszłością. Valve ma nadzieję zrobić więcej, niż tylko tworzyć sprzęt i oprogramowanie. Chcą zintegrować proces projektowania i tworzyć więcej.

未标题2255522-1.jpg