Ekran kina UME4D Miasto, Chiny Miasto mądrości prowadzi drogę do stylu życia

- Jun 02, 2018-

Oglądanie filmów stało się bardzo popularną formą rozrywki. Chodzenie do kina w celu oglądania filmów to styl życia. Oprócz tematu historii apetytu, wybór kina sprawi, że oglądanie stanie się bardziej rytualne, a ekran i cyfrowa konfiguracja olbrzymiego ekranu będą stopniowo stawać się nowym pogoń za oglądaniem. Smart City podpisało kontrakt na wprowadzenie gigantycznych studiów ekranowych w UME4D Movie Theater, aby stworzyć nową, frontową modę do oglądania, prowadząc nowy trend rozrywki i rozrywki.  

Giant Screen Studios at Your Doorstep

W Pekinie są tysiące kin, ale nie ma zbyt wielu gigantycznych kin. Dlatego jeśli chcesz śledzić trendy w modzie i oglądać filmy z dużym ekranem, musisz jeszcze podróżować. To dla nas czas zajęty, film, który widzieliśmy, musi przejść próbę czasu i dystansu.

Studio filmowe UME4D wprowadzone przez Smart City nie tylko poprawiło jakość oglądania filmów w okolicy, ale także nadrobiło zalety regionalnego ekranu kinowego. Bardziej wygodne będzie oglądanie filmu bez konieczności przebywania na długich dystansach, aby uniknąć kłopotliwej sytuacji rabunku biletów i odległości. Po pracy możesz cieszyć się ogromnym filmem w pobliżu domu, a potem możesz cieszyć się życiem rozrywkowym i cieszyć się jakością życia.

4d theater  (22).jpg

Ten sam teatr, inny projekt, studio ekranowe UME4D (sklep Wisdom City), zajmuje powierzchnię około 5000m 2 , ma 10 przestronnych standardowych sal kinowych, z salą kinową VIP, 10-metrowym gigantycznym holem na ekranie itp. Projekt i dekoracja to trzeci Teatr obsługi klubu UME w Pekinie po sklepie Shuangjing i sklepie Anzhen. Planuje mieć duży ekran w Pekinie i przynosi nowe, zaawansowane technologicznie wrażenia wizualne, które są zsynchronizowane z międzynarodowymi trendami. .

Aby zapewnić fanom filmowym niesamowite wrażenia wizualne, po stronie sprzętowej zastosowano zaawansowaną technologię przesiewania i zróżnicowany model pomieszczenia filmowego. Sprzęt projekcyjny jest importowany z zagranicy, na przykład: ekran brytyjski, projektor cyfrowy o wysokiej jasności w Belgii, dźwięk korony Stanów Zjednoczonych, sprzęt Korea Południowa 4D. Zapewnia ostrość obrazu, jasność i wierność stereoskopowego filmu i jest w czołówce branży filmowej. Pod względem oprogramowania koncentrujemy się na jakości operacji kinowych i aktualizacji usług. Jednocześnie humanistyczna kultura i kultura filmowa UME są osadzone w biznesie. Od przyjazdu, zakupu, oglądania i opuszczania filmu, czujemy się jak w domu.

4d theater  (33).jpg

UME International Studios dąży do doskonałości i buduje gigantyczne kina w Chinach o wysokich parametrach. W inteligentnym mieście możesz doświadczyć wysokiej klasy sprzętu, poczuć na wysokim poziomie styl internacjonalizacji, nadążać za trendami czasów i być liderem w modzie. W nudnym przedsiębiorczym biurze, przyjdź do kina, aby obejrzeć film, lub śmiać się lub wybuchnąć łzami, śledzić fabułę filmu, aby cieszyć się uwolnieniem, złagodzić presję pracy, życie tutaj jest tak piękne!