Popularność Beat Sabre

- Nov 26, 2018-

Popularność Beat Saber ujawnia prawo "eksplozji" gier VR.

Jeśli wybierzesz najgorętszą grę roku VR, która gra będzie pierwszą, która przyjdzie ci na myśl? Powinna to być gra "Beat Saber".

"Beat Saber" został wydany po raz pierwszy na platformie Steam w maju tego roku i uruchomił falę gier VR. W "Beat Saber" akcja gracza obcinającego kwadrat za każdym razem odpowiada czasowi wystąpienia akcentu w muzyce. Kiedy akcja cięcia jest połączona z szeregiem akcentów, krok taneczny jest generowany w sposób naturalny. W setkach tysięcy razy na ekranach Bilibili widnieje wiele widoków wideo "Beat Saber", a najbardziej kliknięty film jest nawet bliski 100W, co pokazuje ognisty stopień gry w tym czasie.

vr game

Gra Vr "Beat Saber" pozwala graczom uczestniczyć w grze poprzez bogate ruchy ciała.

Intensywna gra fizyczna o dużej intensywności - daje graczom inne opinie na temat gry

Dlaczego ludzie uwielbiają grać w gry bardziej niż uwielbiają się uczyć? Ponieważ gra 9dvr daje graczowi natychmiastową informację zwrotną w porównaniu do nauki. To, co ludzie robią, kiedy grają w gry, to ciągłe staranie się o opinie, których chcą, w oparciu o rozgrywkę - czy to wzrost liczbowy, wyzwanie adrenaliny, gdy jest to trudne, czy poczucie spełnienia, gdy wszystko jest zebrane.

Grywalność Beat Saber niewątpliwie nieustannie stawia wyzwanie trudniejszym utworom i łączy je z somatosensorią i VR. Wzrost gier somatosensorycznych można przypisać w Wii Nintendo. Wii Sports wciąż dominuje w mistrzostwach sprzedaży gier, a ich sprzedaż przekracza 40 milionów, co pokazuje, jak entuzjastycznie nastawieni są ludzie do gier somatosensorycznych.

vr game machines

Informacje zwrotne, które gra o wirtualnej rzeczywistości "Beat Saber" przynosi graczowi, są podzielone na dwa aspekty - pozytywną reakcję pozytywnego uderzenia odpowiednich klocków kolorowych oraz wysokie wyniki na poziomie i negatywne opinie o frustracji, która musi zostać zauważona. powtórzył raz jeszcze. To właśnie te dwa rodzaje opinii wspierają głębię rozgrywki i długość zawartości gry.

Podstawowy zasób tych dwóch rodzajów opinii - siła fizyczna jest ograniczona, nie można jej wyłączyć i wyłączyć w krótkim czasie, aby odblokować całą zawartość gry i upewnić się, że można dokładnie trafić w odpowiedni kolor . Cegły są również związane z siłą fizyczną. W końcu, gdy jedna cegła po drugiej szybko leci do ciebie, potrzebujesz koordynacji ruchu całego ciała, aby nadążyć za częstotliwością latania cegieł. W tym procesie gracze wydadzą dużo siły fizycznej.

Virtual Reality Game

Czy brzmi to jak wiele fizycznych systemów zaprojektowanych przez wiele gier mobilnych, aby ograniczyć szybkość wzrostu graczy? Ten system gier mobilnych może również skutecznie poprawić lepkość użytkownika. Siła fizyczna w "Beat Sabre" nie jest już garstką wartości, ale fizyczną siłą samych prawdziwych graczy. Jest to bardzo skuteczny mechanizm sprzężenia zwrotnego gracza, który łączy konstrukcję rozgrywki z siłą fizyczną odtwarzacza.