Otwarcie ósmej Beijing 4dx Theater Film Festival Science and Technology Unit

- May 16, 2018-

15 kwietnia w China Science and Technology Museum otwarto 8. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Pekinie "Technology Unit". Tegoroczna edycja wystawy "Technology Spectacle" w Pekińskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym została oficjalnie przemianowana na "Technology Unit", by więcej festiwali z zakresu opieki społecznej trafiło na festiwal filmów teatralnych 4dx. Funkcje i kultura przynoszą korzyści ludziom.

Rozumie się, że "Dział Techniczny" podzielony jest na pięć sekcji: projekcje filmowe, imprezy o charakterze popularno-naukowym, wybór dobrych dzieł, wystawy i fora naukowe. Podczas wydarzenia zostanie pokazanych ponad 30 krajowych i zagranicznych filmów o efektach specjalnych z 10 krajów, w tym z Chin, Stanów Zjednoczonych, Kanady i Belgii, z których 19 będzie pierwszym, który spotka się z chińską publicznością. Oprócz bogatych pokazów efektów specjalnych, "Jednostka technologiczna" będzie również organizować fora poświęcone rozwojowi efektów specjalnych, nagrody filmowe i ceremonie wręczania nagród, demonstracje laserowe na gigantycznym ekranie, salon dla rodziców i dzieci, klasę otwartego ekranu i wiele innych akademickich wymiany działań i popularnych funkcji naukowych   czynność.

Tematem 8. Międzynarodowego Festiwalu Filmów w Pekinie "Technology Unit" jest "Filmy sprawia, że nauka i technologia bardziej ekscytujące". W pełni demonstruje najnowsze osiągnięcia międzynarodowej nauki filmowej i technologii, a także zapewnia szeroką perspektywę naukową i technologiczną oraz doskonałe wrażenia wizualne dla publiczności. Działalność jednostki będzie trwać do 6 maja.

5d cinema in Dubai.jpg