71. Targ Filmowy w Cannes: VR jest wciąż gorąca, a gatunek popularny

- Jun 01, 2018-

12-dniowy festiwal filmowy w Cannes dobiega końca. Nadszedł czas, aby podążać śladami Phoenix Entertainment i udać się na targ filmowy w Cannes, aby skręcić. W ramach festiwalu, chociaż wpływ rynku filmowego nie jest tak wielki jak wcześniej, liczba filmów maleje, a liczba transakcji maleje, ale wciąż odgrywa ważną rolę w promowaniu handlu i obiegu filmu światowego prawa autorskie każdego roku.

Na przykład pozornie nudny rynek w pierwszej połowie roku niespodziewanie spadł na hita 12 maja: Jessica Chastain, Marion Cotillard, Fan Bingbing i wiele innych filmów z udziałem aktorki "355" zostało kupionych przez Universal Studios za prawie 20 milionów USD, Nagle ożywił personel rynku, który był jak otwarcie bramy, Secret Garden, Arctic, Capernaum i tej sesji, a film otwierający, Known Everyone, znalazł nabywców, chociaż niektórzy kupujący są już gotowi do zamknięcia na końcu większość kabin wciąż może zobaczyć jednego lub dwóch pracowników czekających na pojawienie się właściciela złota, w końcu w dużej części niektóre filmy mogą znaleźć kupców tutaj i zdecydują o przetrwaniu filmu.

blob.png


Tegoroczny rynek filmowy kontynuuje główny motyw VR w ubiegłym roku, a stoisko wciąż jest najlepszym miejscem na rynku. Ludzie, którzy przychodzą, aby zapytać, są nieskończeni. Większość ludzi musi osobiście doświadczyć tego po konsultacji. Większość z tych doświadczeń VR to Kulminacja filmu trwa zwykle około pięciu minut. Na zdjęciu są to doświadczenia z filmu animowanego o nazwie "CHORUS". Pod koniec wywiadu reporter zapytał o ich uczucia. Osoba po prawej odpowiedziała z entuzjazmem: "Excting!"

Filmy VR mogą utrzymać taką popularność na rynku filmowym i są również związane z nieustannie zmieniającymi się wrażeniami zmysłowymi. Pracownicy stoiska wprowadzili nas na poziom techniczny, na którym obecnie działają urządzenia VR, aby zmniejszyć uczucie zawrotów u widzów, zwłaszcza po zdjęciu okularów i powrocie do prawdziwego świata. Jest lepiej zintegrowany z nowymi technologiami. Na przykład ten "CHORUS" jest filmem animowanym, który łączy kolory wschodnie i zachodnie. Ten "związek technologii i treści" osiągnął w ostatnich latach dobre wyniki i będzie dalej eksplorowany.

Każdego roku stoisko azjatyckiego kina jest na dobrej pozycji. Na przykład, obok obszaru rzeczywistości wirtualnej, jest to reklama przyciągającego wzrok Pekińskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego. W ostatnich latach North Festival poświęcony jest także dokowaniu z Międzynarodowym Festiwalem Filmowym. Mam nadzieję, że będę mógł go dalej promować. Umieszczenie go nadal przyciąga uwagę wielu pieszych.

blob.png