Super Hero Game Marvel Power VR wspiera wieloosobową współpracę

- Jun 09, 2018-


Wydaje się, że Marvel stał na szczycie świata filmów o superbohaterach, a każdy film może zarobić setki milionów dolarów przychodu. Krótko po wydaniu "Avengers: Infinite War", Oculus Rift uruchomi grę Marvel VR.Marvel Powers United VR został opracowany przez Sanzaru Games, który połączył siły z Marvel i Oculus Studios. Według producenta wykonawczego Mike'a Dorana, gra jest obecnie w pełnym rozkwicie lub ukaże się jeszcze w tym roku. Prawie rok temu ta gra wydała tylko kilka postaci i krótkie animacje. Nie mogliśmy nie martwić się, że to się nie uda. Jest to gra o tematyce superbohaterów, w której gracze mogą wybierać swoich ulubionych bohaterów do walki. Każda postać doskonale przywraca cechy filmu, takie jak Kapitan, Kryształ, Hulk, Ray Thor itp., Dołącz do bitwy, aby wspólnie bronić Ziemi.   W grze gracze mogą wykorzystać swoją super moc do walki z wrogiem. Gra wspiera także wieloosobową współpracę, wraz z kolekcją jednostek napędowych i otwarciem ochronnych tarcz, może walczyć bezpośrednio z wielkim złym bogiem Bozem, Lokim.


blob.png

Nawet jeśli Doran oświadczył, że gra zostanie wydana w tym roku, wciąż nie ma ustalonej daty, a żadne nowe postacie nie zostały ogłoszone. Zaskakujące jest to, że po wydaniu "Avenger's Alliance: Infinite War", "Marvel Power Force VR" wciąż istnieje ,   t tutaj nie ma śladu marketingu.

Biorąc pod uwagę, że wprowadzimy program do gier E3 w przyszłym miesiącu, będziemy mogli zobaczyć więcej informacji o Marvel Powered VR na koncercie.

Helen.jpg