Sześć powodów do wynajęcia wiesz ile zabawy 9D VR Simulator

- Sep 23, 2017-

Rzeczywistość wirtualna 9D VR symulator nie jest chwilowa moda, to jest fajny sposób połączyć do realnego świata i jest również tendencja rozwoju nauki i technologii.

Jeśli nie jesteś zainteresowany w pełnym ekranie VR wiadomości, musisz przeczytać ten artykuł. W przyszłości gdy możesz doświadczyć piękna VR, pamiętaj, aby podziękować Autor tego artykułu--, chociaż nie jest jeszcze dojrzały, z pewnością będzie częścią Twojego codziennego życia w nadchodzących latach.

To dlatego, wirtualnej rzeczywistości, tak długo, jak próbowałeś go sobie, znajdziesz się, że jest to bardzo popularny. Nagle każdy, kto kiedykolwiek grał w symulator wirtualnego roller coaster 9D VR z VR jest chodzenie zwariowany, i ty, też będzie jednym z nich.

Poziom fajny jest nie do opisania słowami

Gdy stosowane prawidłowo, indeks krzyk wirtualnej rzeczywistości jest nie do pomyślenia. Czujesz, że wprowadził zupełnie nowy świat (nawet jeśli w rzeczywistości nie istnieje): roll w roller coaster, ściany, by stale być blisko Ciebie, organowi, do tyłu mimo woli, olbrzymich wielorybów spojrzał w oczy, pływać od Ciebie.

Olśniewające urządzenia

Istnieje tak wiele r&d wydatków na 9D VR symulator teraz. Oprócz sposób oglądania TV, filmów i gier wideo istnieją inne noszenia urządzenia.

Złożonych emocjonalną opinię

case3.jpg

AWE, empatia, strach, pragnienie--emocje, które przynosi VR są nieograniczone. Poprzez uwalnianie ludzkiej natury mózg będzie traktować wirtualnej rzeczywistości jako rzeczywistość.

Unikalne doświadczenie

Chcesz iść na księżyc? Może to nie ma szans w tym życiu. Ale 9D VR symulator, można przejść do powierzchni Księżyca, zaangażować się w Kaplicy Sykstyńskiej lub kopać. W klasie, VR można pozwolić dzieciom poznać książka zupełnie nie do opisania uczucie Realu: wizyta króla grobu Tutanchamona, obejrzeć pojedynek rycerz prawdziwe sceny, świadkami rewolucji amerykańskiej, Paul Revere jeździć rozpaczy.

Bardziej kreatywne

Na świecie VR uczucie przy użyciu rąk do farby na scenie jest bardzo realne. "Malarstwo" samego siebie w centrum, a następnie wyszedł poszukiwań, takich jak jak tetris lub wyeliminować gra logiczna naturalnej wielkości 3 d le - poprzez ich orientacji przestrzennej i ręce.

Pełne zabawy

W HTC Vive tester zachowujesz się jak istota ludzka w świecie robota, jak marionetka... Wreszcie był recyklingu za własne błędy. AKA złamał ziemi. Po sobie okulary VR, można będzie nie być zakłócany przez wszelkie świata zewnętrznego, całkowicie zanurzone w nowym świecie; To może być, gdzie ukryć od codziennego stresu.

9d vr chair (2).jpg