Aplikacje Shell VR w siedzibie, aby znaleźć rzeczywiste transakcje VR

- May 22, 2018-

W Pekinie odbyło się wydarzenie, wiceprezes Shell House Search i dyrektor generalny pionu Vision po raz pierwszy przedstawił postęp i plany aplikacji technologii VR na platformie powłoki. Powiedział, że do końca tego roku Shell House zrealizuje prezentację VR ponad 30 miast, 700 000 zestawów używanych i wynajmowanych mieszkań oraz 3500 nowych domów w kraju. To będzie pierwszy raz, kiedy technologia VR 3D rekonstrukcji zostanie zastosowana w nieruchomościach w Chinach.

blob.png

Technologia VR stała się przełomem w rozwiązywaniu "trudności w zobaczeniu domu". Na etapie podejmowania decyzji przed zakupem domu i wynajęciem domu wybór domów i wizyty w terenie zawsze stanowiły nieefektywny i kłopotliwy problem dla konsumentów. Na etapie podejmowania decyzji przed zakupem domu i wynajęciem domu wybór domów i wizyty w terenie zawsze stanowiły nieefektywny i kłopotliwy problem dla konsumentów. Z jednej strony, listy domów w Internecie są trudne do rozpoznania, a zniekształcenia stały się normalne. Nie ma sposobu, aby zrozumieć szczegóły instalacji do majsterkowania w lokalu; z drugiej strony, nawet jeśli konsumenci są zdecydowani przygotować się do wizyt na miejscu, koordynacja z właścicielami i pośrednikami pochłonie dużo energii. Jednocześnie opóźnienie w dojeździe jest znacznie większe niż efektywny czas oglądania. W branży rozpowszechniło się nawet takie oświadczenie: "10 minut, aby zobaczyć dom, dwie godziny w drodze, komunikować się przez miesiąc". Mimo że język jest żartem, to także uderza w trudności, z jakimi muszą zmierzyć się konsumenci w fazie oglądania.

Jednak w odniesieniu do głębokości rzeczywistych wymiarów przestrzeni, orientacji, odległości i tak dalej, metody te nadal nie mają możliwości dalszego ujawnienia. Innymi słowy, te nowe próby nie doprowadziły do prawdziwego przełomu w procesie oglądania i trudno było uzyskać pełną kontrolę nad informacjami o mieszkaniach bez konieczności wizyty w terenie. Produkty oparte na VR uruchomione przez domy łowieckie wydają się być w stanie początkowo przełamać te bariery, co naprawdę złagodzi wiele niedogodności w procesie oglądania domów. Według doniesień, produkty VR wprowadzane tym razem obejmują głównie trzy główne funkcje "oglądania VR, audytorium VR i oglądanie taśmy VR". Pokój do oglądania VR to wciągający tryb przeglądania w trybie swobodnym. Otwórz listę VR w aplikacji. Stuknij w dowolnym miejscu na ekranie, aby uzyskać głębokość, rozmiar, orientację, odległość i inne informacje o głębi prawdziwej przestrzeni domu. W tym samym czasie można również dowiedzieć się o domu i otoczeniu edukacji, medycznej i innych informacji pomocniczych; "VR room" to usługa tłumaczenia głosowego brokera świadczona na podstawie pokoju oglądania VR, która jest rejestrowana przez pośrednika z wyprzedzeniem zgodnie z linią roamingową w celu udzielenia wyjaśnień dla konsumentów; oraz "Zespół VR do zobaczenia" Jest to zupełnie nowe, interaktywne doświadczenie związane ze sceną: użytkownicy mogą wcześniej umawiać się na spotkania z agentami, aby widzieć pokój i kontaktować się ze sobą w czasie rzeczywistym, a także dodawać członków rodziny i przyjaciół w dowolnym momencie do ukończenia "oglądanie."

blob.png

Jeśli chodzi o zastosowanie technologii VR w polu widzenia, są znawcy branży, że ta forma znacznie poprawi efektywność transakcji dotyczących nieruchomości i odegra ważną rolę w renowacji transakcji dotyczących nieruchomości.