Udostępnianie udanych doświadczeń z wirtualną rzeczywistość Theme Park

- Sep 18, 2017-

Celem parku rozrywki wirtualnej rzeczywistości aby utworzyć park tematyczny wirtualnej rzeczywistości, od 9D vr symulator, HTC Vive platformy, samochód wyścigowy VR vr konia, Gatlin prowadzenia operacji, a następnie do niedawno F1 racing, symulator lotu vr i vr koń rycerzy, vr rower, niech VR w trybie offline do nowej ery!

Rocket pojęcie i zasady od Konstantyna, Wright brothers wynalazł samolot, księżyc Appollo, wydaje się teraz technologii wirtualnej rzeczywistości, niech nam podjąć tej generacji samolotów naddźwiękowych, wszedł do fantastycznego, wirtualnego świata. Longchung elektroniczny do tworzenia realistycznych parku rozrywki jako wersja "wirtualnej rzeczywistości" dla klientów, poprzez dynamiczne, spacery, jazdy, Strzelanie platformy do tworzenia serii złożonych interaktywnych doświadczeń i łatwo wdrażać wspólne na otwartej przestrzeni, postaci wirtualnej park rozrywki w rzeczywistość!


ski simulator (1).jpgFilm zasilania nadal chcą stosować się do tworzenia naprawdę kompletny VR doświadczenie, tak, że użytkownicy przed światem może być kochani i akceptowani. "Jak wybrać rodzaj gry" jest bardzo ważny problem, takich jak moc film z VR, sam cech i ograniczeń, aby zbudować duży sprzęt bojowy Gatlin. Sprawiają, że kij FPS do ziemi stylu gry, graczy, poprzez karabiny maszynowe Gatlin bardzo realistyczne vr, dużą liczbę karabinów wroga crazy fotografowania. Cała gra doświadczenie jest pełnowartościowy doświadczenia i pozwala uniknąć trudności poruszania się w środowisku wirtualnej rzeczywistości. To urządzenie jest najbardziej przyciągające wzrok do Hong Kongu wybór nośnika, park tematyczny wirtualnej rzeczywistości sprzęt!


VR gun machine.jpg


I czas jest vr koń rycerz, daj nam jeździć konno, zachować zombie strzelectwo gry urządzenia. Gry nie wymagają od nas znaleźć pochodzenia wirusa zombie, ale zamiast tego, daj nam jeździć na miejscu i strzelać martwe lub organów, które nie wiem czy mają umysły, czy nie. Patrząc przez 360 stopni z Bożej perspektywy, okazało się że to dżungli w zachodniej części Stanów Zjednoczonych. Zombie przyszedł do nas w dwójkami i trójkami, i mieliśmy napięte i ekscytujące wojny, jak kowboj. Przestrzeni czasu rycerz jest poczucie sprzęt park tematyczny wirtualnej rzeczywistości, system dynamicznego siodło symuluje uczucie uderzeniami i wstrząsami natychmiast. Kolejnych zombie, a także sposób do przodu, niech nas nie należy wziąć pod uwagę ruch w środowisku wirtualnym. Jest to urządzenie, które pasuje do nas również w świecie wirtualnym, bez zmniejszania dużo realizmu i bardzo udany wirtualnej rzeczywistości parków rozrywki!

vr family (3).jpg


Park tematyczny wirtualnej rzeczywistości został opracowany przez dwa lata, a teraz pokazał szaleje tendencja rozwoju. Park tematyczny wirtualnej rzeczywistości, od projektu do planowania i projektowania, a następnie do promowania działalności i po strategii marketingowej, Smok będzie zawsze towarzyszyć elektroniczny proces. Film moc ma studio wagi ciężkiej w wielu rówieśników, stworzyć dziesięć zostało potwierdzone kilka urządzeń wirtualnej rzeczywistości w przemyśle parku rozrywki. Ma nadzieję, że film moc Podziel się swoim doświadczeniem w branży high-tech doświadczenie przez lata. Zawartość wyżej nie wiem aby wzbudził każdy namiętny otworzyć park tematyczny wirtualnej rzeczywistości, ale w każdym przypadku można przejść do DreamWorks longchung elektroniczny do odwiedzenia obcych!