Schenker zostaje europejskim dystrybutorem komercyjnej wersji TPCAST Wireless VR System

- Jun 09, 2018-

TPCAST opracowuje komercyjną wersję bezprzewodowego systemu rzeczywistości wirtualnej (VR) i ogłosił, że komercyjna wersja będzie dystrybuowana w Europie przez Schenker Technologies z Niemiec. Adapter bezprzewodowy TPCAST Business Edition jest przeznaczony dla klientów korporacyjnych i przemysłowych, zapewniając jakość obrazu 2K z opóźnieniem krótszym niż 2ms i obsługujący wielu użytkowników jednocześnie.


Technologia VR okazała się cenna w środowiskach przemysłowych i komercyjnych, obejmujących złożone procesy i systemy, ponieważ obsługuje zdalną współpracę, a systemy bezprzewodowe TPCAST zapewniają dodatkową elastyczność w tworzeniu takiego współpracującego systemu VR. Schenker Technologies wcześniej służyła jako dystrybutor bezprzewodowego adaptera TPCAST Consumer Edition i obecnie rozszerza swoją ofertę produktów. Firma zapewni klientom komercyjnym obsługę TPCAST Business Edition za pośrednictwem własnej, pełnej obsługi organizacji XR OVERLAB.

Reiner Pes, dyrektor generalny TPCAST EMEA, powiedział: "Mamy nadzieję na rozszerzenie współpracy z Schenker Technologies jako specjalistą ds. Dystrybucji bezprzewodowych rozwiązań do wirtualnej rzeczywistości, aby zapewnić użytkownikom komercyjnych VR wyjątkowe, wciągające doświadczenie, które nie będzie powiązane z stały komputer. "

Wersja komercyjna adaptera bezprzewodowego TPCAST obsługuje obecnie HTC Vive i planuje dodać obsługę innych urządzeń HMD w trzecim kwartale 2018 r. Adapter bezprzewodowy TPCAST Business Edition pozwala użytkownikom w jednym obszarze od 1 do 4 użytkowników i co najmniej 5 połączonych obszarach, z zachowaniem opóźnienia mniejszego niż 2 ms.

chrisjpg.jpg