Rytm Light Sword VR Dancing Artefakt

- Jun 02, 2018-

Beat Saber to wyjątkowa gra rytmiczna VR, której celem jest wycięcie rytmów (małych kostek), gdy przyjdą do ciebie.   Każde uderzenie będzie wskazywać, jaki rodzaj miecza świetlnego potrzebujesz i kierunek, w którym władasz mieczem świetlnym.   Cała muzyka w grze ma na celu podkreślenie poczucia rytmu, zwiększając umiejętność posługiwania się mieczem.   Celem gry jest umożliwienie graczom tańczenia niemal tak samo, jak cięcie kostek i unikanie przeszkód.   Pierwsza gra elektroniczna na świecie w czasie rzeczywistym, słuchająca muzyki elektronicznej, profesjonalni producenci muzyki lubią tworzyć dla Ciebie, pełen dynamicznej i skaczącej oryginalnej muzyki elektronicznej, a także stworzyliśmy zupełnie nową elektroniczną grę muzyczną połączoną z nową grą z napisem fingertip!   Każda nuta zostanie aktywowana w czasie rzeczywistym. Rytmy? Rytm? To zależy od czasu kliknięcia!

11283278_226_180530160616_2_lit_thumb.jpg

W rzeczywistości wirtualnej elektroniczne gry akcji rytmiczne stały się popularne. AudioShield , Boxing VR i Thumper to wszelkiego rodzaju gry. Gra akcji rytmicznej "Beat Sabe" opracowana przez Hyperbolic Magnetism jest już dostępna. Spójrzmy.   Podobnie jak wszystkie gry rytmiczne, istotą jest interakcja z muzyką w określonym czasie, a szybki rytm i konkretne działania utrudniają grę.   W Light Saber Cutting gracz jest wyposażony w dwie lekkie szablki i musi szybko ciąć skrzynie. Każde pudełko ma strzałki. Różne strzałki wskazują, w jaki sposób należy kroić, w górę, w dół, w lewo lub w prawo, im dokładniejsze jest krojenie, tym wyższy wynik i wyższy wynik końcowy.   W przeciwieństwie do niektórych gier, które pozwalają dodawać muzykę do własnego wykonania, muzyka Beat Saber jest oryginalna, a dla tych, którzy chcą grać przez kilka minut w krótkim czasie, pojawi się szybki tryb odtwarzania, a także długoletnie doświadczenie wzorców aktywności.  

run17.jpg

Rozgrywka i wizualne wrażenia z gry są bardzo na najwyższym poziomie. Spośród wielu muzycznych gier rytmicznych, ta gra daje ludziom poczucie większej amazy i jest bardzo naukowo-fikcyjną akcją audiowizualną.   Wierzę, że wielu graczy oglądało wideo z tej gry, będzie pilne uczucie, aby od razu grać, stymulować zabawne i zabawne gry w rytmie gry mieczem świetlnym