Kino 5 d Professional produkcji w Chinach

- Sep 28, 2017-

Czym jest kino 5D:
Kino 5D jest oparty na technologii Cinema 3D, to nowa technologia cyfrowych filmów, łączenie z różnych skomplikowanych efektów specjalnych jak błyskawica, śnieg, wibracje, spray i tak dalej. 5Dcinema jest nowy formularz kino pojawiły się w international, kino 5D mają wysokiej technologii, wybitny tematu, i skuteczne silny wpływ na funkcje ekranu, w porównaniu do innych rodzajów teatrów. Widzów kina 5D może teraz nowe unikalne funkcje, dotknij i poczuj takich jak dym, wody, śniegu, Bańka, zapach, błyskawica, nogi dotykania, Zdjęcie przyciągania fotografowania systemu i innych efektów.

Kino 5D ogólnie składa się z 4 czynniki, są one system stereo wyświetlania, drgań siedzenia i efekt specjalny sprzęt i kontrolowanie systemu na komputerze. Pracują razem i stanowią jeden system, stymulowanie odbiorców visual, przesłuchanie, dotknij i uczucie, może zmobilizować wszystkie system spostrzegania widzów i sprawi, że naprawdę się do działki, co sprawia, że widzowie czują się bardzo blisko sceny i zdobyć wszystko wokół doświadczenie z wzroku, słuchu, Dotykanie, wąchanie i zabiorę was do środowiska symulacyjnych, które mogą być odczuwane jako prawdziwy świat. Efekt jest życie jak.


blob.png


FAQ:

1, jaka jest różnica między 2D | 3D | 4D | 5D | 6D | 7D?
2D: efekt płaskich
3D: stereoskopowy efekt visional
4D: w oparciu o 3D i dodane z efektów specjalnych, jak symulacja wiatru, Symulacja piorun, bubble symulacji, deszcz symulacji itd.
5D: w oparciu o 4D i mieć ruchu fotele do symulacji ruchy na scenie filmu
6D: w oparciu o 5d i kino, świadczone przez samochód ciężarowy lub sth.
7D: dodatkowe z gry interakcji człowiek maszyna


2, jaka jest różnica między 2/3/6 stopni Free?
2pistons(2DOF): ma gięcia przód/tył, lewy/prawy.
3pistons(3DOF): dodatkowe do zgięcia, ma podnoszenia.
6pistons(6DoF): to może lift i upuść, spin, fala, ect.


3, jaka jest różnica między siedzenie pneumatyczne/hydrauliczne/elektromechaniczny system?
Siedzenia pneumatyczne są najniższe ceny, ale jakość nie jest wystarczająco dobre. Tego rodzaju krzesła nadają się do stosowania dużych kinach. Porównawczo cena krzesła hydrauliczne jest umiarkowany, a jakość też jest korzystne. Te krzesła, którego życie jest jeden do trzech lat, są szeroko stosowane w normalnych kin. Serwo silnikowych krzesła są najdroższe, i oczywiście, są one najwyższej jakości.


4, jak uzyskać korzyści?
Kolejność obrazów u 9 miejsc 5d kino, sprzedajesz bilet 3 USD; kino jest uruchamiany przez 8 godzin dziennie i 15 minut odtwarzania każdego filmu. Dzięki czemu można uzyskać:


 

Jeśli czas pracy > 8 godzin, dochód będzie więcej!
Jeśli bilet > $3, dochód będzie więcej!
Musi tylko jedną 20 m2 pokój, 2 personel, 1 zestaw naszego urządzenia. I zapłacił za energię elektryczną. Można wrócić invest, szybko w 1 miesiąc, a następnie wprowadź zysków.


5, jak zainstalować systemy?
Cały system może być zainstalowany zgodnie z naszymi CD instrukcja instalacji i instrukcja obsługi; Lub wysyłamy naszych inżynierów do przeprowadzenia instalacji.


6, co po usługi?
1 rok gwarancji na sprzęt kino 5D i nie ma gwarancji, materiałów eksploatacyjnych; bezpłatny serwis oferowane; 5D filmy aktualizowane każdego miesiąca.


7, 5D kino strategii marketingowej?
Można uruchomić kina w zamożnych centrum, sprzedają bilety bezpośrednio do odbiorców; Istnieje wiele szkół, które mają nie muzeum nauki, studentów tylko dowiedzieć się high-tech z TV lub PC, możesz współpracować ze szkołą i przynieść szok nauki studentów; może współpracować z niektórych sklepów i gdy klienci kupują tyle ilość towarów sklepów zaoferuje niektóre bilety 5D filmy za darmo. Możesz dać jakieś zniżki do sklepów; może współpracować z niektórych stron internetowych zakupu grupy, umieścić swoje bilety na półce; można ustawić kina na ciężarówkę, więc można buty filmy 5D klientom z całego kraju.


4d theater  (21).jpg