Jeden zatykać roztwór pod kątem 9d Vr doświadczenie

- Sep 21, 2017-

Jako lider produkcji urządzeń globalnego interaktywnej rozrywki moc film zawsze była świadoma powód i pomyślnie zbudował jedyną marką eksportu Chin 7D kino interaktywne technologii--pierwsza scena. Zespół gen do zintegrowania zasobów przewagę, skraplać profesjonalne siły, globalne pierwszy VR systematycznych doświadczeń rozwiązań na rynek konsumencki, sześć duże doświadczenie, stworzył pierwszy strony unikalne 9d vr doświadczenie marki przewagę.

1. swobodny widok martwego kąta

Bionic widok kąt 125 °, 1080 p hd rozdzielczości autentycznych oczy, pierwsze pole specjalne 9d vr kaski, przynieść użytkownikom wszechstronne nie martwy kąt do podróży w świecie wirtualnym, aby cieszyć się wyjątkowe: surrealistyczne kontakt będzie zdarzyć się tutaj, a mianowicie sen touch i uciec wirtualny świat .

2. dynamiczne efekty interakcyjne kapsułka

Szybkość ruchu z 10mm na sekundę do 167mm na sekundę można dostosować w dowolny sposób. Motion control jest precyzyjne i delikatne, i poczucie sceny jest lepsza ponownie. Wewnątrz silosy integruje się z efektów specjalnych, takich jak fala uderzeniowa, trzęsienie ziemi z powrotem i dźgnięcia w plecy, co sprawia, że jego doświadczenie rozrywki bardziej ekscytujące i wciągające.

3, 360 °, obrotowa platforma

W oparciu o wolności wysoko obrotowe platformy, przywrócić prawdziwy ruch, każdy ruch jest zmiana, każdy obrót jest mile zaskoczony, pozwalają użytkownikom w wirtualnym świecie, w pełni doświadczyć prawdziwego miejsca przemieszczenia przyjemności.

4. skupić się na korpusie głowicy

Wbudowany czujnik wału 9, 360 stopni, śledzenie ruchów głowy i już noszenia ciężkich broni, wyłączyć głowę delikatnie tylko, można dokładne miejsce docelowe, współpracować, aby uchwyt klucza uderzył, nowy formularz sam, niech użytkowników jak medusa wcielić postaci mitu, cieszyć się spoglądać w dowolnym momencie pomiędzy sekund Zabij wszystkich doskonałości przyjemności.

5. zawartość jest wszechogarniająca

Gen filmów niezależnych badań i rozwoju zespołu, ma dużo doświadczenia w produkcji treści, badania i rozwój korzyści, na podstawie dziedziczenie swój własny film stale integrację elementów rozrywkowych, niech użytkownik doświadczenie jest bardziej bogate i kolorowe: w wirtualnym świecie, wirtualnej walki wirtualnego strzelania, roller coaster, wirtualny lot, wirtualnej jazdy... Niekończący się strumień emocji i podniecenia.

6. na żywo podkreśla

Scena użytkownika wirtualnej gry konkurencji będzie transmitowana na żywo na dużym ekranie, z kombinacją własnej rozrywki i wydajność, jednocześnie spełniające dwa rodzaje rozrywki potrzeb użytkowników. W tym samym czasie taka darmowa reklama na żywo jest również bardzo pomocne, aby przyciągnąć osoby postronne, zebrać popularność i stale podnosić uwagę.


9d vr chair (6).jpg


W pierwszym dni interaktywny teatr został skonfigurowany własny profesjonalny zespół, tylko niezależnych badań i rozwoju w przemyśle, comiesięczna aktualizacja stale, stale wzbogacony zawartość platformy i zwiększenia lepkości użytkownika i powtarzające się zużycie. I w 9d wirtualnej rzeczywistości doświadczenie Muzeum projektu, pierwsza scena jest mocno dziedziczy tradycyjne zalety zespołu badań i rozwoju opracowała szereg pomysłowych 9d treści rozrywkowych i będzie kontynuowane w przyszłości, aby uaktualnić, aby utworzyć najbardziej zróżnicowany w branży platforma rozrywkowa.

Ponadto pierwsze strony 9d vr, bez stałych ekran, nie naprawy izolacji akustycznej, ur się dostosować do dowolnej witryny, sklepy otwarte w czasie rzeczywistym system przesyłania strumieniowego, tworzą żywe reklamy na żywo, zaoszczędzić koszty dodatkowych promocji, w tym samym czasie, pomóc operatorom w dalszym ciągu zebrać popularność, podniesienie świadomości, rozwoju potencjału grupy konsumentów.

Wreszcie jest nie tylko VR doświadczenie produktu, który jest skierowany do konsumentów, ale również system rozwiązanie do realizacji VR gold rush marzyć. Pierwszym miejscu zapewnią skuteczny środek operacji handlowej, aby sprostać wyzwaniom stawianym przez przedsiębiorców zainteresowanych w wirtualnej rzeczywistości inwestycje przemysłu, do uchwycenia tendencji rozwoju ogromne możliwości w wirtualnej rzeczywistości, chwila uświadomić sobie własne wartość marki i współpracy partnerów i korzystną przyszłość!

Pierwszej stronie 9 d wirtualnej rzeczywistości doświadczenie pawilon, świeży start całego świata, jest teraz gorąco sprzedaży, więcej szczegółów proszę zwrócić uwagę na naszej stronie internetowej, lub skontaktuj się z nami bezpośrednio!

Kontakty: Lisa

Tel: + 86-20-23885219

Mobile: + 86-18027386365


653710261220188679.jpg

671948440374069690.jpgCB57DDE768FF74ABE078AAB1C7A523B6.png