Jednym z najbardziej zalecanych urządzeń Vr w wirtualnej rzeczywistości Park rozrywki

- Sep 18, 2017-

Technologii wirtualnej rzeczywistości jest bardzo innowacyjny i skalowalne, i istnieje możliwość, aby zmienić cała zabawa przemysł. W kraju, a nawet na świecie stoi ogromne możliwości. Park rozrywki Open rzeczywistość wirtualna vr jest mały we wszystkich częściach kraju, ale również dla długiego procesu elektronicznej wirtualnej rzeczywistości parku rozrywki rozpoczęła 9D VR jajko, samochód wyścigowy VR VR walker

F1 jazdy VR, Strzelanie VR, jazda konna, VR i szereg urządzeń doświadczenie lotu. Jednym z wyścigów "vr samochód wyścigowy" doświadczenie sprzętu, ale także przynosi gracz nigdy nie rzeczywistość doświadczenia wyścigowego!


vr racing simulator (21).jpg

Co to jest wirtualna rzeczywistość używany do oglądania? Nadal używane do gry? Taki problem jest bardzo trudno wyjaśnić. Ale rzeczywistość wirtualna jest naprawdę szok. Tworzy bardzo unikalne poczucie zanurzenia, który zapewnia dobre doświadczenie dla gracza. W związku z tym łącząc ją z super realistyczny i dynamiczne doświadczenie i tworzenie Wyposażenie wyścigowe w parku rozrywki wirtualnej rzeczywistości, będzie bardzo korzystne dla ludzi, aby korzystać z takich klasycznych i ekscytujących atrakcji! Longchung elektroniczne "nieograniczony Tour" wylądował szereg wirtualna rzeczywistość theme park, a nawet ostatnie Shanghai Film Festival również pojawił się, gwiazdy również doświadczenie międzynarodowe rekreacja najwyższej klasy doświadczenie VR!

vr racing simulator (17).jpg


Patrząc na gwiazdy w przestrzeni jest wizji i marzeń istot ludzkich. Istnieje bez przeszkód atmosferę, gwiazd będzie tak jasna. "vr samochód wyścigowy" jest w grach "miejsca wyścigów" tak, istnieje grawitację w przestrzeni, jeden z Siła magnetyczna 360 stopni wokół toru, otoczony przez olbrzymie stacji kosmicznej, ludzie mogą mieć przestrzeń kosmiczną w samochodzie, można też spojrzeć na najbardziej piękne gwiazdy. W parku rozrywki w wirtualnej rzeczywistości, tworzenia takich przestrzeni marzeń, utwór niezwykłej przygodzie, łatwo obserwować ruchy przeciwnika, uczucie, co to jest prędkość i pasja miejsca"!

vr racing simulator (16).jpg

"Samochód wyścigowy VR" w tej wirtualnej rzeczywistości kompozycji park Wyposażenie wyścigowe, korzystanie z trzy stopnie swobody ruchu symulacji technologii. Powstanie i upadek trzy siłowniki elektryczne symulowane wzloty i upadki, samochód wyścigowy w przestrzeni. Technika siłownika elektrycznego ma zalety niskie zużycie energii, oszczędność energii, ochronę środowiska i precyzji. Symuluje całkowicie prawdziwy stan samochodu w trakcie przeprowadzki. Działaniem wyścigów, że gracze mogą być w sposób realistyczny w kosmicznej przestrzeni. W wirtualnej rzeczywistości środowisko interakcji zanurzenie będą na kolejnym piętrze. Więcej poczucie zabawy podczas gry. "VR samochód wyścigowy" w kompleksowego uaktualniania wzorca, aby doprowadzić gracza poza wyobraźni doświadczenia eksplozji, będzie lato pliku ustawić off w rundzie, doświadczenie szał!