Oculus Go rozpoczyna kampanię Facebook VR

- May 22, 2018-

Nie trzeba obsługiwać smartfonów i komputerów, nie ma potrzeby dodatkowych połączeń. Otwórz 200 USD Oculus Go, załóż go i wejdź do świata rzeczywistości wirtualnej. Facebook wykorzystuje Oculus Go, aby kierować reklamy na każdy aspekt, po pierwsze odzwierciedlone w banerach reklamowych: Kup to pole i zaczyna się Twoja przygoda. Będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać dobre wrażenia z wirtualnej rzeczywistości.

blob.png

Oculus Go jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy zainstalować aplikację Oculus na telefonie z Androidem lub telefonie iPhone, gdzie można pobierać i instalować gry oraz inne aplikacje, takie jak Netflix, Hulu i inne. Następnie umieść urządzenie Oculus Go na głowie i wsuń wbudowany głośnik do ucha. Zestaw słuchawkowy jest wygodny w noszeniu, ale wyświetlacz może się rozmazać, gdy jest noszony przez dłuższy czas. Największą wadą Oculus Go jest żywotność baterii. Żywotność baterii wynosi około 2 godzin. Jeśli jest wyczerpany, należy go ponownie umieścić na ładowarce. W tym samym czasie, Oculus Go ma tylko 32 GB i 64 GB (odpowiednio 199 i 249 USD) i nie obsługuje gniazd pamięci, aby rozszerzyć dostępną przestrzeń dyskową.

Średnio 32 GB wersja może pomieścić około 3 filmów HD, 10 gier i 20 aplikacji w Oculus Go. Po zainstalowaniu filmu VR o 360 stopniach będzie on znacznie większy niż film o wysokiej rozdzielczości - czasami przekracza 10 GB. W końcu Facebook jest źródłem mediów społecznościowych. Nacisk na doświadczenia społeczne jest również odczuwalny w Oculus Go. Jeśli twoi przyjaciele również mają Oculus Go, będziesz mógł komunikować się w wirtualnym świecie z określoną inkarnacją. Teraz, gdy jest to tylko początkowy etap budowania rodziny VR, kiedy technologia jest dalej rozwijana, scena w filmie "Numer jeden gracz" może być o krok bliżej nas.

blob.png