Nowe funkcje aplikacji metra w Pekinie Realizacja nawigacji VR dla 15 stacji metra

- Aug 15, 2018-

Nowe funkcje aplikacji metra w Pekinie Realizuj nawigację VR dla 15 stacji metra

Metro jest najczęściej używanym pojazdem, ale nie jest tak wygodne dla użytkowników, którzy przyjeżdżają lub grają zagranicznych znajomych. Niedawno pakiet Beijing Subway został zaktualizowany do wersji 3.2, dodając wiele użytecznych funkcji.

Te 15 stacji metra pilotowało funkcję rzeczywistej nawigacji on-line VR, która może być wykorzystana do oglądania panoramy stacji metra przez telefon komórkowy. 15 stacji obejmuje dworzec kolejowy Pekin Zachodni, dworzec kolejowy w Pekinie, stację Liuliqiao i inne węzły komunikacyjne takie jak Tiananmen East i Tiananmen West, a także stacje metra mieszkalnego, takie jak North Canal West i Tongzhou Beiguan.

1.jpg

Przykładem może być stacja metra Wangfujing 1. Po kliknięciu w rzeczywistą nawigację VR, aplikacja wyświetla takie informacje, jak tryb przesyłu liniowego, różne kierunki wejścia i wyjścia oraz położenie toalety w formie panoramy.   Obiektyw można również rozciągnąć w razie potrzeby. W tym samym czasie pasażerowie mogą również sprawdzić lokalizację urządzeń, takich jak automaty biletowe i schody. Oprócz tego, że pomagają użytkownikom zrozumieć, w jaki sposób dojechać metrem, jak zrobić to, co najwygodniejsze. Pasażerowie mogą również sprawdzić poziom natężenia ruchu na danej stacji. Aplikacja będzie bezpośrednio wyświetlać poziom zatłoczenia stacji w pobliżu lokalizacji pasażera w oparciu o lokalizację. Pasażerowie mogą wybrać, czy wziąć metro w tym czasie w zależności od rzeczywistej sytuacji. Ponadto, dla niektórych pasażerów, którzy nie znają metra linii, aplikacja dodała funkcje, takie jak przeniesienie, przypomnienie przyjazdu i spersonalizowane przypomnienie ostatniego autobusu.