Moc filmowa została zaproszona do udziału w belgijskiej konferencji LB-XR

- Dec 13, 2018-

Movie Power został zaproszony do udziału w belgijskiej konferencji LB-XR

Już w październiku Movie Power otrzymało zaproszenie od Stereopsii, aby wziąć udział w belgijskiej konferencji LB-XR 7 grudnia. Po długim okresie negocjacji między obiema stronami Miss Wendy weźmie udział w tej konferencji, która pracowała w 4D. Kino i VR symulator przemysłu od 5 lat. Była świadkiem szalonego rozwoju biznesu VR w Chinach i na całym świecie. Dzięki powołaniu do promowania chińskich symulatorów 4D i VR na całym świecie odpowiada za międzynarodową sprzedaż i dystrybucję, a także pomaga w optymalizacji globalnego rynku VR dla Movie Power.

Vr Simulator

Od 2009 r. Jest to wydarzenie międzynarodowe i jest dla nas wielkim zaszczytem, że zostaliśmy zaproszeni do udziału. Wydarzenie ma na celu poznanie i przekazanie wszelkich form i zastosowań technologii immersyjnej (3D, VR, AR, MR, XR, pole świetlne, holografia i treść). Prelegenci i uczestnicy konferencji pochodzili z niemal pięciu kontynentów, w tym naukowców, inżynierów, artystów, reżyserów, producentów, inwestorów i biznesmenów. Wszyscy zebrani w Belgii, aby dyskutować razem. Pod wpływem różnych rodzajów myślenia, wyraźniej zobaczmy perspektywy rozwoju branży vr.

Vr Game

Wendy podzieliła się swoim przemówieniem w Belgii, którego tematem jest "Przyszłość interaktywnej rozrywki VR". Przede wszystkim przeanalizowała wadę tradycyjnego modelu rozrywki, wprowadziła nowy model biznesowy dotyczący rzeczywistości wirtualnej. Chodzi głównie o LB VR Park, kino VR, wyświetlacz wystawy VR, które są głęboko zmieniającym się sposobem rozrywki ludzi. A potem pokazała siłę firmy, jesteśmy ekspertami w skupianiu się na sprzęcie somatosensorycznym, z pierwszorzędnym głównym zespołem badawczo-rozwojowym, silną produktywnością i doświadczonym zagranicznym zespołem marketingowym. Poza tym, wprowadziła także kilka popularnych produktów, takich jak VR Family, VR Super Racing, VR doomsday survival, które przyciągają uwagę wszystkich kupujących. Ostatniej podzieliła się perspektywami przyszłości VR w imieniu Movie Power. Movie Power zwróci większą uwagę na Real Interactive i Edutainment na przyszłość.

Virtual Reality

Po konferencji Wendy podzieliła się z nami tym, co zobaczyła i usłyszała na konferencji. Powiedziała: "To spotkanie otworzyło jej oczy i podzieliło się perspektywami rozwoju VR z ludźmi z całego świata, co przyniosło jej wiele korzyści".