Film moc trzech nowych produktów rozpoczęła

- Sep 12, 2017-


W 11 września 2017 r. Guangzhou film moc konferencję na dużą skalę nowego produktu w Guangzhou Pazhou międzynarodowej konwencji i centrum wystawowego. Tym razem film moc uruchomiła trzy nowe produkty z serii sporty ekstremalne, "vr symulator surfing", "vr symulator narciarstwa" i "vr symulator latania". Nowa aukcja sektora high-tech przyciąga setki ludzi, aby przyjść i oglądać, scena jest bardzo gorąco, dużej liczby osób.


Kształt trzech produktów jest bardzo atrakcyjny, piękne i nieporównywalne. Marketing director Movie zasilania Mr Su, starannie wprowadził użytkowania i prawdziwe uczucia trzy produkty.

Symulator narty Thevr używa najnowszej technologii pola, nowy model konkurencji, podróż ekstremalne przygody. Nigdy nie widział świat z lodu i śniegu można również taxuexinmei w śniegu, śnieg blaski biały. przez góry, w dżungli, dotarł do punktu końcowego cieszyć się podwójna prędkość i pasja wniesiona przez południowe słońce również może śnieg. Jest to maszyna narciarski, który używa przyspieszania i grawitacji.

滑雪机.jpg

Symulator surfing Unreal vr, super naprawdę bardzo ekscytujące fly 360 stopni, fale i latające. Gra gracz na deskę surfingową na maszynie, rozległe morze swawolny pasja slajdów, maszynę można symulować morska bryza wieje, fale twarz realistyczne, wciągające doświadczenie, nowe pokolenie graczy.

symulator latania VR, niebo jest latanie. Latać wysoko na wietrze, spacer przez chmury, Poczuj dreszcz emocji. Ultra szok prawdziwe, super, super ekscytujące wrażenia, serce nigdy nie przestał uczucie. Odległość pomiędzy górnym, powietrza i ziemi jest trzydzieści tysięcy metrów nad niebem.

blob.png


Mr Su wprowadziła trzy nowe produkty po oklaski, media podały uczucie spowodowane przez scenę. Scena Gości ścigał się doświadczyć nowych produktów doprowadzić stymulacji, jak wchodzi, krzyczeli, wznosi się inny bez zatrzymania. Doświadczeni Goście i przyjaciele chwalili, jakość i kreatywność produktu, sceny mają zamówienia, gorąco bardzo, trzy produkty wybuchowe urodzenia tak proste.


Blisko trzy godziny nowej konferencji jest pełnym sukcesem, siłą napędową był dumny z sukcesu ludzi.