Siła filmu weź udział w Asian Attractions Expo 2017

- Jun 14, 2017-

image001(001).jpg

Asian Attractions Expo 2017 pojawia się w tysiącach gigantów branży wirtualnej rzeczywistości i znanych marek, które zbiegają się z symulatorem 9D VR. Film Power był tematem wywiadów medialnych i wystawcy.


image003(001).jpg

Trzy dniowa wystawa odbyła się w dniach 14-16 czerwca i przez nieustające wysiłki wszystkich kolegów, zdaliśmy sobie sprawę, że blisko 100 klientów przyłączyło się do dużej rodziny Movie Power, a plony są dużo większe niż oczekiwano. Gratulacje dla 15. wystawy w Singapurze! Gratulujemy mocy filmowej na wspaniałe zbiory!


image005(001).jpg

Ta wystawa prezentuje nowe, różnorodne produkty firmy, nie tylko wzbogacają istniejącą linię produktów, a także znacząco poprawiają wszechstronną konkurencyjność produktów, produktów powieściowych, unikalnych, wyśmienitych rękodzieła, starają się starannie docenić i pochwalić klientów.


Na tej wystawie wszyscy pracownicy firmy aktywnie uczestniczą w przygotowaniach, a działy współpracują ze staraniami o demonstrację dobrego ducha pracy zespołowej pracowników Movie Power. Jesteśmy przekonani, że pod kierownictwem firmy, pod ciągłym wysiłkiem zespołu Movie Power, Movie Power stworzy świetną przyszłość!