Power Movie pokazuje jak grać w gry VR

- Sep 29, 2017-

Jako rodzaj technologii wirtualnej rzeczywistości firma VR stopniowo przechodziła w stronę bardziej dojrzałego systemu biznesowego od "wielkiego zwolnienia" na rynek inwestycyjny.

W przeciwieństwie do innych form rozrywki, gra ma niewątpliwie mocniejszy gen "wirtualnej rzeczywistości", co może zmaksymalizować funkcję wirtualnej rzeczywistości VR. Zgodził się z VR w emocjach uwolnienia gry wirtualnej na świecie i zwiększyć funkcję doświadczenia, VR może być w pełni zmieszany sensie dla użytkownika, aby przynieść bardziej ekscytujący efekt doświadczenia, jest również idealnym realizowanym "kanałem".

W hali widowiskowej VR Movie Power gracze mogą korzystać z wielu doświadczeń związanych z grą VR i poczuć urok techniki w wirtualnym i rzeczywistym świecie.

Taki jak super hero htc vive vr to drugi raz, super realizm, pierwsza gra FPS, weź okulary VR mogą pozwolić graczom na wirtualną grę z innego świata, amunicję na żywo, aby walczyć z walką, ogromna gra jest uważana za najbardziej wygodne może dać człowiekowi poczucie nowych doświadczeń, a nawet silniej niż doświadczenie CS-na żywo.

Czarna gra tarcza jest największą nagrodą dla konkursu treści HTC Vive w Chinach. Gracze mogą chodzić swobodnie na scenie, lub mogą walczyć z ruchami ciała, takimi jak przykucnięcie itp., Aby uniknąć ataku i czuć się bardzo wciągający.


未标题-5.jpg