Wydarzenie z okazji premiery filmu moc Xtreme Vr Robot

- Aug 31, 2017-

Wydarzenie z okazji premiery filmu moc xtreme vr robota

Dziękuję bardzo za press conference Goście i przyjaciele mediów.

Xtreme cały przemysł vr pomyśleli o jakiego rodzaju treści potrzeb rynku. Jak lepiej możemy zwiększyć doświadczenie klienta i lojalność? Odpowiedź udzielona przez rynek jest lepszy komfort urządzenia vr profesjonalne xtreme i realizacji doświadczenia wielu osoba lub zespół. W chwili obecnej jednoosobową doświadczenie na rynku jest nadal głównego nurtu, brak zawartości i tryb pojedynczego doświadczenia, wynikające w użytkownika niskiej lepkości, sytuacja na rynku zmusza transformacji przemysłu.

图片32.png 

W dniu 25 sierpnia 2017,podwa lata badań i rozwoju,Xtreme vr robota

Oficjalnie wydany przez Movie Power.

1)Ta gra jest dysk w parze z Tajwanu powierzchnia wirtualnej rzeczywistości pole lider Eyemax trwa 2 lata, razem dokładnie budować własne IP treści.

2)Urządzenia VR, dostosowane do gry znacznie spotkają się doświadczenia uczestników i publiczności oglądania wymagania, i sceny symulacji będą powielane w wysokim stopniu.

图片33.png 

3)To jest pierwszy konkurencyjny produkt e sportu VR z pierwszego zespołu strategii, autentycznych konfrontacji regionalnych, zobacz pierwszy i trzeci kąt.

4)Odbiorców: Internet café i gry wideo city, park rozrywki, xtreme vr doświadczenie sklepu, itp.

图片34.png 

W 25 sierpnia 2017, Guangzhou AR/VR nauki i technologii innowacyjnych Sojuszu - Guangzhou xtreme vr Electronic Sports Center powstało oficjalnie w Guangzhou cień Power kultury Development Co., Ltd... Z obecnego trendu rozwoju VR rynku, w oparciu o duże VR zespół sportowych "vr robota", w połączeniu z wysyłania i pobierania części, zawartość, program Enterprise, stałe roczne "VR E-sportowej rywalizacji" i szkoleń powiązanych elektroniczne lekkoatletyka, do rozwiązać punkty ból przemysłu VR i promowania wspólnego rozwoju gier VR.

图片35.png 

图片36.png