Film moc 4dx kino jest bardzo popularne w Dubaju

- Sep 02, 2017-

                           Film zasilania's4DX kinojest bardzo popularny w Dubaju

 4DX kino nowy typ produktu opiera się na film 3D stereoskopowe i specjalne symulacji otaczającego środowiska, ale nie jest cztero-wymiarowej przestrzeni w przestrzeni geometrycznej. 4DX kino film jest zwykle wibracje, dmuchanie, wody, pali, pęcherzyki powietrza, zapach, sceny i postacie Pokaż inne Symulacja efektów do filmów 3D, tworzą wyjątkową wydajność formularza, w połączeniu z efekty specjalne sceny i Działka, Teatr krzesła i specjalnego sprzętu, aby tworzyć zgodne z treścią filmu, środowiska, niech publiczność za pomocą wizualnego, węchu, słuchu i zmysłowe wrażenia dotykowe wiele rozrywki nowe ciała, film przynosi ekscytującą przygodę, osobiście na scenie.

4DX kino Filmy wprowadzić szok, dmuchanie, wody natrysku, dymu, pęcherzyki, zapachy, dekoracje, pokazuje znak i innych efektów specjalnych do filmów 3D. Tworzą niepowtarzalną formę wydajności, który jest dziś popularny film 4D.

 4d theater  (44).jpg

 

 

Główne wyposażenie

Ekran ma kilka czynniki wpływające na doświadczenie Film aprecjacji - i co najważniejsze w jakość obrazu filmu: jasność, odwzorowanie kolorów i kontrast i rozpraszać uwagę przez wady w ekranie potencjalnych. Ekran ma również wpływ na parametry akustyczne głośników tylnych ekranu. Bardzo ważne jest więc na ekranie kina.


Okulary 3D


Cyfrowy system audio

Na przykład za pomocą Dolby lub DTS, można pokazać przestrzenny efekty dźwiękowe.


Film stereoskopowe 3D lub 4D

Źródłem jest ważną częścią filmu, po tych wszystkich i jak z niego korzystać


Siedzenia

4DX kino jest kino i najbardziej obiecujący. To od rozwoju tradycyjnych 3D stereoskopowe kino, różnica jest, że cinema 4D ma wybitny motyw, Technologia wysokiej zawartości, żywy efekt, obraz odporność na wstrząsy, niech widzowie czują się osobiście na scenie itp...

4DX kina typu siedzenia

Dynamiczne kino w dynamicznych miejsc można ogólnie podzielić na: 4D fotele, siedzenia 4D, dynamiczne platformy trzy. Chociaż są one nazywane dynamiczne miejsc w tym samym czasie, są one bardzo różne.

Siedzenia kino 4DX: powszechnie znany jako siedziba stopni swobody, jest najwcześniejszą, ale również najniższa cena krzesła, tylko przenoszą się w górę i w dół. Krajowych o dziesięć tysięcy mniej niż jeden. Siedzenia kino 4dx ma zestaw dwóch osób i zestaw czterech.

Dynamiczne siedzenie 4D: powszechnie znana jako "trzy stopnie swobody" siedziska, rozwija się w ostatnich latach, to można nie tylko w górę i dół ruch, ale również można przenieść około, w lewo i w prawo. Dynamiczne 4dx kina siedzenia ruch jest symulowane na filmie, jak jeden spada, wzrasta innym. Jego ruch określa to, że ogólnie tylko zestaw dwóch osób, jeżeli cztery siedzenia dynamic 4dx kina siedzenia będzie kierowany do lewej i prawej stronie siedzenia, duży zakres ruchu, na środku małego zakresu.

 

 未标题-5.jpg

 

Dynamiczne platformy4DX kino: powszechnie znany jako siedziba sześć stopni swobody, nie tylko ma pełnego działania funkcji dynamicznego 4dx kina siedzenia, ale również może wykonywać wokół, to najdroższych miejsc dynamicznego. Dynamiczne platformy jest następnej platformy, z zwykłym krzesłem na platformie. Jego ruch jest napędzany przez całej platformy, wraz z krzesła na platformie

 

4dx kino znajduje się w Dubaju, 4 d 60 miejsc dynamicznej. Siedzenia kino jest zasilany przez platformy elektryczne i ma funkcje zraszanie wodą, jet, wibracje i przepiękne nogi. W chwili obecnej, śnieg, deszcz, błyskawice, specjalne efekty takie jak dym kina sprzęt instalacji można utworzyć odpowiadające środowisku oglądania treści wideo, niech doświadczenia widowni poprzez zarówno wizualne i ruchu, czują się osobiście na scenie emocje efekt.

IMG_6804.JPG


IMG_6798.JPG