Cinema 4D Cinema Power jest w Dubaju

- Oct 18, 2017-

Zgodnie z dochodzeniem i analizą udziału w rynku kina 4D, osoby spoza linii mówią, że nie jest optymistyczne. Przecież 4D nie zostało spopularyzowane, a 4D nie ma rynku. Ale wewnętrzni zauważyli, że perspektywa rynkowa kina 4D jest tak nieskończona, że ​​zdołała dostrzec nieograniczone możliwości biznesowe, których inni nie widzą. Dysk cienia to zwiedzanie franczyzobiorców kina 4D, a dubaj, na przykład, jest żywym przykładem tego, jak kino 4D robi dużo pieniędzy, a rynek rośnie.


Przed przystąpieniem do dysku shadow drive, zawsze pracuj w krytym kinie domowym. W dubaju głównym tematem życia jest świat rozrywki, rozrywki i rozrywki. Kino 4d znajduje się w parku, nie ze względu na strumień, ale rozrywka teatru 4d jest wysoka, a synteza parku rozrywki jest silna, wzajemnie promują częstotliwość konsumpcji znacznie wyższą niż w konwencjonalnych teatrach. Przez półtora roku długie kolejki stały się powszechne.

4d cinema dubai.jpg

Mimo wieloletnich doświadczeń w tradycyjnym kinie oryginalny tryb pracy tradycyjnego kina nie był właściwy. Różnica w zarządzaniu terenem i przeciwieństwem przepływu ludzi pozostawiła operatorom zarysowania głowy. Długość treści filmu nie odróżnia się od tradycyjnych filmów. Biznes był bałaganem, a odpowiedź była mierna. Po zrozumieniu sytuacji firma i teatr 4D w Dubaju omówiły problemy w działaniu i rozwiązały je jeden po drugim. Teraz są w pełni na właściwej drodze, a firma jest bardzo gorąca.

Dosłownie na ścieżce po kinie 4d ​​każdy dźwięk, każdy zapakowany, czekał na kolejną scenerię, od dnia do ciemnego spojrzenia na 4d legendy efekt szoku. Zgodnie z zarządzaniem kinem 4D średni dzienny odbiorca wynosi około 800, a średnia cena biletu to 10 USD, czyli około 8000 USD dziennie. Taka prędkość zbierania jest absolutna.

blob.png

My w dubaju 4d kinodawcy zrobili niewielką wizytę, powiedział 4d popularność kina, zarabiać tak szybko tylko dlatego, że ta genialna treść filmowa, obraz prawdy jest niezrównany, a czas gry jest krótszy, podważają tradycyjną koncepcję oglądania, koniec dzień gry znacznie wzrosły, więc obroty są więcej. Śmieje się z faktu, że pięcioma tradycyjnymi salami kinowymi, które prowadzi, nie są tak samo jak kino 4D, które planuje zbudować drugi kinowy film 4D więcej.

QQ图片20170904161659.jpg