Film Power Popular w Dubai Show

- Jul 11, 2017-

W Dubaju, tajemniczej i żyznej ziemi, zawsze było okrzyknięte etykietą "local tyrants", po raz drugi jedziemy do międzynarodowego programu rozrywkowego w Dubaju na Bliskim Wschodzie, ale nadal nie potrafił powstrzymać jego wewnętrznego podekscytowania, Klienci ponownie.

image001(001).jpg


Chociaż organizacja wystawy jest dla nas wyzwaniem, z powodu głębokiej przyjaźni z wieloma klientami w Dubaju, pokaz stał się tak łatwy.


Pierwszego dnia targów nasz samochód wyścigowy VR i rodzina VR - preferowane przez zagranicznych klientów - przyciąga wielu klientów do robienia zdjęć. Wszyscy oni wyrazili poczucie zanurzenia i doświadczenia. Oczywiście tak wielu klientów składa zamówienia na miejscu.


Po wystawie odbędzie się obiad z wystawcami z całego świata i dzielimy się informacjami o branży. To dla nas wielka korzyść.


Ta podróż, odwiedziliśmy także stare miejsca rozrywki, a my podzielamy się bardzo dużo z biznesem, widząc, że nasze produkty są bardzo popularne, czujemy poczucie spełnienia w naszych sercach.


Nasi klienci są bardzo entuzjastyczni, nie tylko zabierając nas do zabawy, zwiedzić lokalne zwyczaje w Dubaju, ale także przygotować prezenty dla nas, aby poczuć ciepło domu w obcym kraju.


W rzeczywistości zaufanie między ludźmi jest podstawą, jest traktowanie klientów tak długo, jak jakość produktu i usługi w miejscu, klienci mogą dać znacznie więcej niż tyle zamówień, można zebrać rzadką przyjaźń.


Nasze produkty VR są tak popularne, więc będziemy nadal wyświetlać na całym świecie, dzielić się dobrymi produktami z reszt świata, niech ludzie mogą poczuć radość z gry VR na całym świecie.