Film zasilania 9d Vr wirtualna rzeczywistość doświadczenia Hall

- Sep 21, 2017-

9d vr wirtualnej rzeczywistości doświadczenie sala będzie stosowanie technologii VR w polu gry, kopia jest jak umiejscowić się w grze dla graczy, majątek symulacja doświadczenie w tworzeniu silnej stymulacji efekt dla graczy krzyczeć. To jest nie tylko cywilnym konsument 9d vr doświadczenie produkt, jest na świecie pierwszy niski koszt, ale wysoka nagroda potencjalnych VR inwestycji komercyjnych projektów.

W lipcu 2014 r. Facebook ogłosił, że to był zakup Oculus do 2 miliardów dolarów, więc technologii wirtualnej rzeczywistości ruszył do publicznej wiadomości. Wirtualna Rzeczywistość technologii, zwany dalej technologia VR, od urodzenia, ma już ponad pół wieku skupiła aplikacji w dziedzinie badań naukowych i wojskowych i tak dalej, aż do guangzhou film zasilania9d vrWirtualna Rzeczywistość doświadczenia Hall nie tylko technologia VR w dziedzinie rozrywki stawia chwalebne znacznie, bardziej niech stoją na czele globalnego wirtualnej rzeczywistości rozrywka technologia Wyposażenie ekspozycyjne.

030A31978BFC9FECC62773D8C26672CB.png

Technologia VR ma trzy: najbardziej znanych funkcji interaktywnych, wciągające i pomysł, to będzie, system wizualny, a system symulacji środowiska symulacji i trzy za jeden, zrobić efekt pełni wrażeń, moc film 9d wirtualnej rzeczywistości doświadczenie Pawilon będzie stosowanie technologii VR w polu gry, kopia jest jak umiejscowić się w grze dla graczy, majątek symulacja doświadczenie w tworzeniu silnej stymulacji efekt dla graczy krzyczeć. To nie tylko produkt konsumencki poziomu VR doświadczenie, ale również na świecie pierwszy niski kosztować VR inwestycje handlowe projekt o wysokim potencjale zwrotu.


F0DBB303749D2C491345590945E1089E.png