Park rozrywki Movie zasilania 9D Vr symulacji

- Sep 08, 2017-

Power film 9D vr symulacji park będzie zastosowanie technologii VR w polu gry, niech gra gracz, jak doświadczenie symulacji gry, wszystko prawda, stworzyć efekt super stymulacji niech gra gracz krzyczy. To nie tylko cywilnej VR doświadczenie dobra konsumpcyjne, ale również na świecie pierwszy tanich, wysokiej powrót potencjalnych VR komercyjnych projektów inwestycyjnych.

W lipcu 2014 r. Facebook ogłosił nabycie 2 miliardy dolarów z Oculus, gdzie technologii wirtualnej rzeczywistości ruszył na widok publiczny. Technologia rzeczywistości wirtualnej (Virtual ReaIity), określane jako technologia VR, od momentu jego powstania ponad pół wieku, zostały wykorzystane w badaniach wojskowych, naukowe i inne pola, aż do Guangzhou film zasilania 9 D vr symulacji park, nie tylko niech VR świecą w dziedzinie rozrywki, niech Chiny stanąć w czołówce globalnej rzeczywistości wirtualnej rozrywki technologii komercyjnych urządzeń.

vr park.jpg

Technologia VR ma trzy cechy wybitnych: interakcji, zanurzenie i wyobraźni, to będzie symulować środowiska, system wizualny system i symulacji jest jednym z trzech, aby utworzyć w pełni wrażeń, moc film 9D vr symulacji park będzie być zastosowanie technologii VR w polu gry, niech gracza podobnie jak w grze, majątek symulacja doświadczenie do tworzenia super stymulacji efekt niech gra gracz krzyczy. To nie tylko cywilnej VR doświadczenie dobra konsumpcyjne, ale również na świecie pierwszy tanich, wysokiej powrót potencjalnych VR komercyjnych projektów inwestycyjnych.

46948.jpg