Misja: Niemożliwe VR doświadczenie zostanie uruchomiony w VR Offline doświadczenie sklepu w 2019 r.

- Dec 06, 2018-

"Misja: niemożliwe" VR doświadczenie zostanie uruchomiony w sklepie w trybie offline VR w 2019 r.

"Mission Impossible" jest popularną serię filmów przez Paramount Pictures z Wielka States.At konferencji GDC w 2017 r., VR gry, "VRG rekord: Lost Soul" developer VRWerx ogłosił, że buduje nowe VR doświadczenie oparte na serii "Mission Impossible". Niedawno firma offline rozrywka nomadycznego potwierdziła, że one również brał udział w projekcie.

VR Theme Park

Z dodatkiem nomadycznego obie firmy będą wspólnie opracować opartych na lokalizacji interaktywne VR gry wieloosobowej wykorzystujące nomadycznego w bezprzewodowy system. Jeśli chodzi o standardowe gry VRWerx rozwija się Oculus Rift, HTC Vive i PSVR, natomiast wersja opartych na lokalizacji jest oczekiwane odpowiadają wersja home. Doug Griffin, założyciel i CEO koczowniczych, powiedział: "Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z VRWerx i Paramount Pictures, aby przynieść popularne" Misja: niemożliwe "serii do nowej formy rozrywki."


W chwili obecnej szczegóły na temat gry nie zostały ogłoszone jeszcze. Wiemy tylko, że, jak duch nagrywania, misji VR niemożliwe jest całkowicie dostosowane z historii filmu. Użytkownicy będą mogli doświadczyć legendarny film z serii nigdy wcześniej możliwe. Tak może grać jako agent IMF (np. Rola Tom Cruise w filmie, Ethan Hunter), poprzez gry, strategii i działań, aby zakończyć zadanie niemożliwe.

virtual reality bike (19)

Alex Barder, współpracy dyrektor VRWerx, powiedział: "Jesteśmy zadowoleni z pracy z fantastycznym zespołem koczowniczych przynieść naszych"Mission Impossible"VR doświadczenie do swojej rewolucyjnej platformie. Z nomadycznego, możemy nie tylko zanurzyć widzów w świat Imposs misji, ale także pozwala im poznać, tym samym podnosząc ich zanurzenie do bezprecedensowego poziomu. "


Zrozumiałe jest, że "Mission Impossible" VR doświadczenie mają być Odsłaniać w Orlando na wiosnę do 2019 r., podczas gdy nomadycznego 's pierwszy projekt "Arizona Sunshine: zaraza Z" również zostanie odsłonięty.