Millet VR Wszystko, co chcesz wiedzieć, jest tutaj

- Jun 09, 2018-

Podczas corocznej konferencji Xiaomi, oficjalnie zaprezentowano wirtualne urządzenie Xiaomi VR. Jednak przed rocznym flagowym telefonem komórkowym Xiaomi 8 produkt ten nie zyskał zbyt wiele "czasu gry". Rano, Xiaomi specjalnie zorganizowało oddzielne spotkanie dotyczące komunikacji produktowej dla maszyny Millet VR all-in-one, co pozwoliło nam bliżej poznać szczegóły tego produktu.

Na początku tego miesiąca Zuckerberg ogłosił na Facebook F8 Developer Conference, że oficjalnie uruchomiono Oculus Go, pierwszy produkt VR all-in-one stworzony wspólnie przez Xiaomi i Oculus. Po wypuszczeniu tego produktu, był on powszechnie chwalony przez zagraniczne media. "Time Magazine" skomentował, że "tak właśnie wygląda VR" i dał tytuł najlepszego wynalazku roku. Millet VR to chińska wersja Oculus Go.

blob.png

Millet VR jedna maszyna różni się od naszego wspólnego sprzętu VR, który jest odpowiednikiem wysokiej jakości telefonu komórkowego + systemu optycznego VR + sensor + somatosensoryczny uchwyt w urządzeniu VR, ma kompletne doświadczenie VR, cena jest stosunkowo przystępna . W tym samym czasie,   jest bardzo wygodny w użyciu w tym samym czasie, nie musi się łączyć, nie musi polegać na telefonie komórkowym również nie musi łączyć się z komputerem-hostem, z którego może korzystać boot, jest produktem, który może cieszyć się VR doświadczenie w dowolnym czasie i miejscu. Według Tanga Mu, wiceprezesa ekologicznego łańcucha Xiaomi, czteroznakowa ocena Lei Jun po pierwszym doświadczeniu z Xiaomi VR jest "niezrównana" i nigdy nie widział Ray'a zawsze "tak nieświadomy " (kiedy doświadcza). Donoszono, że sprzedaż tego produktu w kraju i za granicą jest bardzo dobra, w krajowym prosiaku tylko 4 minuty na sprzedaż wszystkich zapasów zostało wyprzedane. Tang Mu powiedział, że badania i rozwój tego produktu trwały prawie dwa lata, a inwestycja była bardzo duża. Xiaomi również pokładał duże nadzieje w tym produkcie.

Hugro Barra, wiceprezes Oculus, powiedział, że Oculus współpracował z Xiaomi, ponieważ po dołączeniu do Facebooka Zuckerberg postawił sobie za cel "miliard użytkowników", a Xiaomi to niewątpliwie rzeczywistość. Najbardziej odpowiedni partner do tego celu. Podano, że Hugo Barra odegrał bardzo ważną rolę we współpracy między Oculus i Xiaomi. Bez niego współpraca między obiema stronami może być trudna do osiągnięcia dzisiaj.

blob.png

Podczas spotkania informacyjnego Tang Mu przedstawił szczegółowe wprowadzenie do zintegrowanej maszyny Xiaomi VR. Millet VR jest wyposażony w procesor Snapdragon 821 i procesor graficzny Adreno 530. Po zoptymalizowaniu pod kątem VR, może automatycznie przetaktować pracę, pozostawiając procesor w pełni zasilony i zapewniając, że jego wydajność może korzystać ze złożonych efektów ekranowych świata VR ; Osłona przednia ze stopu aluminium z układem chłodzenia U-tube, silne odprowadzanie ciepła; Algorytm ATW wygładza ramki, czy to oglądanie panoramicznego wideo, czy gra w gry VR, ma gładkie i odświeżające wrażenia.

Ponadto maszyna Millet VR jedna maszyna jest również wyposażona w wbudowane słuchawki panoramiczne w pobliżu pola, poprzez głowicę VR cewnika po obu stronach dźwięku do ucha, bez użycia słuchawek może cieszyć się dźwiękiem przestrzennym 360 °, mniej wycieków , nie spowoduje zbyt dużej interferencji, gdy wokół czujnika, niezależnie od tego, jak obróci się głowica, dźwięk pojawi się w odpowiedniej pozycji.

Millet VR jedna maszyna ma 32 GB i 64 GB dostępne są dwa rodzaje wersji do przechowywania, wycenione odpowiednio na 1499 juanów i 1799 juanów, kup i wyślij wartość 169 yuanów. Millet VR all-in-one został sprzedany w sklepie z prosa, Xiaomi Youpin, Tmall, Jingdong i 22 domach z prosa o godzinie 0:00 1 czerwca.

vr-kids产品推荐.jpg