Najwyższy budynek w Londynie ZASTOSUJE Slajdy VR, aby dać gościom dreszcz

- Dec 08, 2017-

Przyjaciele sportów ekstremalnych i stymulujące wyzwania, twoja dobra wiadomość nadchodzi. Londyn ma zamiar otworzyć najwyższy budynek! Chodzi o to, że najwyższy budynek w Wielkiej Brytanii ostro zakrył szkiełko VR!

Latem tego roku odwiedzający doświadczą nieporównywalnego spadku slajdów VR , z maksymalną prędkością 100 mil na godzinę i doświadczeniem zsuwania się ziemi z The Shards.

Istnieje nie tylko The VR Slide , ale także "Vertigo". Vertigo jest technologią VR, a odłamki znikną z twoich stóp, a ty możesz stać tylko na rusztowaniach we wczesnych etapach budynku. To uczucie może być przerażające w mózgu.

Oba projekty składają się na najwyższe doświadczenie w VR w Wielkiej Brytanii. Pozwól odwiedzającym poczuć, jak odbijają się na panoramie Londynu lub stoją na belce wagi. Nie można powiedzieć, że to wszystko dotyczy rzeczywistości wirtualnej, a także dlatego, że twoja prawdziwa wysokość jest w rzeczywistości większa niż 800 stóp. Z powodu obecności głowy VR jest ona niewidoczna. Odważ się wyzwania, a fani sportów ekstremalnych mogą spróbować!

vr slide .jpg