Dowiedz się więcej o ceny urządzeń VR

- Oct 11, 2017-

Teraz rzeczywistość wirtualna VR, koncepcja ta została już do nieba, uważa, że wiele jeść melon tłum zaczął się wyobrazić sobie, jak iron man obraz nieba, ale przed tym, musisz kupić VR urządzeń, zmierzy się w poważny problem w tej chwili : VR urządzenia które dobre, po drugie, co to jest cena urządzenia VR. Ten artykuł będzie porównać kilka urządzeń VR na rynku, tak, że można kupić odpowiednie produkty według własnych potrzeb.

Wiele osób nie ma jasny koncepcja urządzeń VR. W prostych słowach, głównego nurtu urządzenia VR na rynku można podzielić na dwa typy: telefonów komórkowych i telefonów komórkowych.

VR box

Potrzebujesz telefonu urządzenia VR mają jednolitą nazwą - VR box, takie urządzenia mają wspólnego jest korzystanie z telefonów komórkowych do jazdy i wyświetlania treści, więc mają dwóch obiektywu, aby powiększyć ekran telefonu komórkowego. Poza tym rozróżnienie jest, czy są one podłączone do telefonów komórkowych i czy mają niezależną kontrolę obszarów.

Low 9,9 pakietu VR pól jest jedynym sposobem, aby usunąć wszystkie dodatkowe funkcje, pozostawiając tylko lekko zaprojektowane kształty i dwie lupy, więc ceny mogą być tak niskie. Mimo, że sprzęt oszczędności na cenie, ale ze względu na producenta jest fałszywe, jest uruchomienie spółki, na oprogramowanie nie ma wystarczających kwalifikacji, tak użytkownik potrzebować wobec wydatki dużo czasu, aby znaleźć i pobrać zawartość, jest bardzo skomplikowane.

VR All-in-one

VR All-in-one jest w istocie, smartphone na brak komunikacji nosił monitory, ze względu na zintegrowane działania i możliwości wyświetlania, więc pole VR jest wygodniejsze niż demontaż i z powrotem i dlatego nie trzeba uznać błahych problemów, wydajność może być wyższy niż przeciętny smartphone. Ale istnieje ma przewagę nad ceną okna VR, a cena około 3000 yuanów sprawia, że się stać niewygodne produktu.

VR słuchawki

VR słuchawki, reprezentowane przez HTC Vive, Oculus Rift i SONY PlayStation VR, jest obecnie najwyższa w dziedzinie VR, ale również mają problem z konieczności używania mnóstwo kabli do podłączenia do wysokiej wydajności hostów. Jednak z doświadczenia efekt i ilość zasobów, a te trzy elementy wymienione kilka produktów są całkowicie różne, dlatego też przyniósł ich minimum 3000 yuanów, najwyższa cena wysoka 7000 juanów, w tym samym czasie, wymagania dotyczące karty wideo Minimalna GTX970 wyłączona większość z komputera, w tym PlayStation VR trzeba dopasować własny konsole SONY PS4 to koszt 2500 yuan lub tak.

Więc który z nich jest lepszy?

Wszystko, co nie jest oceniana przez jej użycie jest łajdak. Aby dowiedzieć się, które urządzenia VR są lepsze, należy zacząć od własnych potrzeb.