Dołącz do parku rozrywki 9D VR

- Dec 12, 2017-

Jak spędzasz wolny czas w weekendy? Czy chcesz zagrać w grę świeży bodziec, 9d VR Theme Park, który jest dobry Extraordinary future 9D VR Theme Park, daje ci nowe wrażenia w grach, wciągające jak postacie, przeżycie gry w wilderness survival, VR car racing game experience , VR stand up wrażenia z gry w roller coaster, krzesła z jajkiem 9DVR , gry VR dla dzieci i inne rozrywki dla dzieci.


Niezwykły park rozrywki 9D VR, aby dołączyć do technologii high-endowej rzeczywistości wirtualnej, ponownie poczuć emocje, z żywym obrazem, pozwolić każdemu niezwykłemu graczowi VR, który nie ma już martwego Kąta 360 stopni, pływać w wirtualnym świecie.

Wsparcie konstrukcyjne: dział marketingu centrali wybierze lokalizację franczyzobiorcy w oparciu o aktualną sytuację, przeanalizuje powiązane informacje z branży i zapewni najodpowiedniejszy plan planowania projektu.


Wsparcie operacji: metoda zarządzania zunifikowanej siedziby sieci franczyzowej, komunikacja kultury korporacyjnej i filozofii biznesu, prowadzenie i regulacja codziennej działalności franczyzobiorców, w tym marketingowe wskazówki techniczne.


Wsparcie szkoleniowe: wydział szkoleń personalnych w centrali jest materiałem dydaktycznym dla franczyzobiorców do szkolenia personelu franczyzobiorcy, poprawy ogólnej jakości personelu, ogólnej oceny pracowników i zatrudniania pracowników w dziale.


Wsparcie w zakresie planowania: dział planowania siedziby starannie planuje cały dział marketingu departamentu, w tym planowanie otwarcia itp. Za pomocą reklamy reklamowej itp., Aby pomóc sieci w budowaniu popularności sieci.

vr feedback.jpg

未标题-3.jpg

Istnieje dobra okazja do zarabiania pieniędzy!

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!


TEL: + 86-20-23885236

Mob: +8618027386365

Email: sales@movie-power.com