Wstęp 9d VR wirtualnej rzeczywistości doświadczenie Hall

- Sep 22, 2017-

9D VR wirtualnej rzeczywistości doświadczenie kapsułka, jako ruch doświadczenie rzeczywistości wirtualnej platformy, z wirtualnej rzeczywistości okulary VR, dynamiczne efekty siedzenia, 9d filmy i czterech głównych części pracy platforma, niech publiczność ze słuchu, wzroku, dotyku, kilka aspektów Aby osiągnąć najbardziej potężnych wciągające, jak film, ciekawe.

9D VR doświadczenie kapsułka jest specjalną niespodziankę. Wiele realistycznych zdjęć są przed Tobą, ale w rzeczywistości nie istnieje, ale trzeba mieć poczucie bycia w nim. Z 9D film, jako magiczny gogli i pasów w powłoce gęsie jajo zaczyna się magiczne doświadczenie.

Niektóre specjalne stymulacji w dni powszednie i nie może grać w gry ponownie, jak roller coaster, super duże wahadła, carry VR słuchawki, siedzący w doświadczenie VR 9D gęsi skorup jaj wewnątrz magazynu, konsoli zagrał 9d roller coaster, możesz natychmiast rozpocząć Aby wprowadzić, a zobaczycie, że siedzi w gotowy iść na roller coaster, ale nie w organizmie, a następnie masz odwagę wyzwanie zostały boi siedzieć roller coaster. I maszyna jest pełne ruchu urządzenia, to symulować trasę górską i ruch, w tej chwili również będzie czuć pasję na roller coaster.

9d virtual reality (12).jpg

Istnieją inne projekty, które są podobne, takie jak kiedy idziemy do kina, aby oglądać straszne filmy, i musimy wziąć osoby, szczególnie tchórzliwy te, które są niezbędne. I jeśli siedzisz na 9D VR doświadczenie kapsułki, chociaż istnieje kilka strach w jego sercu, ale różni się w organizmie środowisko, tym razem, widać, że mniej boją się horrorów, ale również może wystąpić uczucie stymulacji zawołał że.

Uczucie, że 9 D VR wirtualnej rzeczywistości doświadczenie kapsułka opracowała kilka rodzajów VR egg chair dynamicznego oddziaływania, łącznie trzy miejsca, pojedyncze, podwójne, i jeśli kilka dziewczyn wybrać trzy osoby wspólnie, wszyscy, których doświadczenia stymulują zawołał VR uczta.

Ale to nie wszystko, krzesło jaj po prostu uczucie 9D VR wirtualnej rzeczywistości doświadczenie centrum, proste wyposażenie, mamy również vr, wyścigowe, samochód, VR przędzenia i VR strzelanka, wyścigi konne vr VR dużą przestrzeń interaktywna platforma, i tak dalej zabawa, porywający i ekscytująca gra platformowa. Tutaj nie przedstawić jeden po drugim, w ogóle wiesz, że są lepsze niż krzesło jajko jest również stymulować, jeśli również nie można czekać do doświadczenia tych urządzeń, a następnie Zapraszamy do wirtualnej rzeczywistości moc film doświadczenie hall, jeśli chcesz otworzyć własne poczucie rzeczywistości wirtualnej 9 D ex czenie hall Zapraszamy do kontaktu z nami bezpośrednio.894870291387374730.jpg


元素路径:ciało>p>IMG
当前已输入2548个字符, 您还可