Interaktywna projekcja ścienna, interaktywne doświadczenie fantasy

- Jun 02, 2018-

Interaktywna projekcja ścienna, interaktywne projekcje fantazyjne Interaktywna projekcja ścienna jest powszechną metodą projekcji interaktywnej. Może łączyć intuicyjny ruch ciała ludzkiego z powierzchnią ściany, tworząc nową interaktywną przestrzeń.   Interaktywna projekcja ścienna ustawia ekran wideo o wysokiej rozdzielczości, bogate efekty wyświetlania i różnorodne obrazy aplikacji. Z łatwością może zaoferować przyjemne i ciekawe interaktywne doświadczenia w dowolnej przestrzeni publicznej, zmobilizować entuzjazm widzów i zdobyć popularność tej sceny.

Interakcja ścienna jest również nazywana interaktywnym systemem projekcji ściennych. Podstawowym wyposażeniem jest projektor, komputer efektów, detektor podczerwieni, interaktywne oprogramowanie interaktywne, oprogramowanie do akwizycji i rozpoznawania oraz oprogramowanie do interaktywnej treści.   Technologia Movie Power wykorzystuje zaawansowaną technologię wizji komputerowej i technologię wyświetlania projekcji, aby stworzyć fantastyczne i dynamiczne interaktywne doświadczenie. System może generować różne efekty specjalne na ścianie.   Pozwól wejść w cudowny świat, który łączy rzeczywistość z rzeczywistością.   Odwiedzający stoją na ścianie interaktywnego systemu projekcji. Przechwytując ruchy ludzkiego ciała, mogą bezpośrednio używać rąk lub działań do interakcji ze sceną wirtualną na ekranie projekcyjnym. Interaktywne efekty zmienią się odpowiednio wraz z ruchami ciała. Tak więc odbiorcy mają zupełnie nowe interaktywne wrażenia.

ball-game.jpg

Ar b all itting łączy tradycyjną pulę fal i technologię interakcji projekcji, wykorzystując fizyczne rekwizyty, technologię wirtualnej rzeczywistości, technologię 3DMapping i zaawansowaną technologię przechwytywania obrazu, w połączeniu z dojrzałym silnikiem gry 3D, aby uzyskać żywy efekt 3D z gołym okiem. Może pomieścić wiele osób, aby współdziałać i bawić się razem i tworzyć możliwości dla rodziców-dzieci do wspólnej zabawy. Zarówno mężczyźni jak i kobiety, młodzi i starzy, rodzina, przyjaciele i koledzy z klasy mogą razem uczestniczyć w konkursie i radości z gry.   Połączenie wirtualnych i rzeczywistych obrazów oraz nowatorskich i ciekawych interaktywnych metod daje graczom zupełnie nowe wrażenia w grach, pozwalając graczom cieszyć się sobą w prawdziwym i wirtualnym świecie, tworząc kreatywne i zaawansowane gry.

Smash Ball Game .jpg