W wersji VR z Cat Backyard, niezliczone niewolnice kotów ssą koty

- Jun 09, 2018-

Jako najbardziej sfotografowany zwierzak na portalu społecznościowym, koty są zasłużone w pierwszej czerwonej pozycji w sieci zwierząt. Miłość kotów to prawdopodobnie ludzkie instynkty, więc gdy nie wiem kiedy   mamy dużą liczbę "miłośników kotów" Eosuchy Scoop zwykle robią zdjęcia i filmy swoich kotów, a ci, którzy nie mają okazji wychowywać kotów, mogą używać różnych kotów lub mobów, aby uleczyć ich dusze i wysłać je.

Dlatego ludzie, którzy lubią koty, ale nie mają możliwości hodowania kotów, wciąż zwracają uwagę na najnowszą metodę "ssania kota".

W ubiegłym roku znani " Cat Catcher ", że " Cat Backyard " ogłosili na TGS Games, że uruchomią wersję gry PS VR w 2018 roku. W tym czasie byłem zaskoczony, aby zobaczyć tę wiadomość. Mobilna gra typu miejsce docelowe z tylko obrazami 2D nagle wkroczyła do gier VR. Dziś gra o nazwie "Cat Backyard" została oficjalnie wprowadzona do serwisu PSN. Wielu użytkowników Twittera w Japonii również zaschło na ekranach swoich gier.

blob.png

Normalnym trybem "przydomowego kota" jest wielkoskalowa gra mobilna. Styl ręcznego rysowania wciąż jest adoptowany, a elementy uprawy i zbierania są zasadniczo niezmienione. Kot nadal będzie bawił się twoimi zabawkami i biegnie, aby zjeść rybę, którą ustawiłeś. Nadal jest bardzo łatwy do grania, chociaż jest to kot papierowy, ale jest taki słodki.

Różnica polega na tym, że dzięki lepszej wydajności, tym razem możemy zobaczyć, jak te papierowe koty wchodzą w interakcję z zabawkami i wzrasta poczucie radości.

W poprzedniej wersji gry mobilnej przez większość czasu użytkownik widział tylko przez ekran, ale nie ma możliwości przebicia się przez wymiarową ścianę i interakcję z kotem papierowym. Aby zaspokoić większość "łapiących ludzi", tym razem twórca Hit-Point dodał funkcję w wersji VR, która pozwala graczom w pełni korzystać z trybu VR i "wkładać" świat kotów z papieru w pierwszym perspektywa osoby. I "osobiście" doświadczyć trochę zabawy.

Jest tak również dlatego, że perspektywa VR może przynieść więcej wciągającego wrażenia, więc po grze na półkach, nawet niektórzy właściciele kotów sobie na to pozwalają.

blob.png

Ponadto, ze względu na charakter gry umieszczania, w "kocim podwórku" wersji mobilnej, często musimy wyjść z gry i odczekać chwilę, zanim zobaczymy nowego kota (kocia nastrój jest zbyt trudny zgadywać). Łącznie z "Podróżującymi żabami", wszyscy jesteśmy zbyt niewygodni, aby zniknąć i wrócić, aby każde spotkanie miało długo oczekiwane uczucie ponownego spotkania. Obie gry są podobne pod względem emocjonalnego wyzwalania.

Według najnowszych danych, łączny wolumen pobierania wersji mobilnej gry "kot na podwórku" przekroczył 22 miliony razy.

blob.png