W 2018 r. Pojawi się 1,5 mln maszyn wirtualnych

- Dec 21, 2017-

Wczoraj Canalys opublikował nowy raport. Raport przewiduje, że przesyłki typu "wszystko w jednym" w 2018 r. Osiągną poziom 1,5 miliona, przy rocznym wzroście składu o 140 procent i 9,7 miliona sztuk w 2021 r.

W tym samym czasie, szybki program Oculus, HTC i lenovo - nowa maszyna wirtualna VR dla różnych segmentów rynku. Canalys spodziewa się, że zestawy słuchawkowe VR pomogą wirtualnym jednostkom wirtualnym VR (cały sprzęt VR) osiągnąć liczbę 7,6 milionów sztuk w 2018 r., Czyli dwukrotnie większą liczbę wysyłek w tym roku.

"Dodatkowy koszt pierwszego spojrzenia, w pewnym stopniu, hamuje chęć konsumentów do zakupu", powiedział Vincent van gogh, analityk w firmie Canalys. Ponadto, jeśli nie dogoni świątecznego kupna, straci wielką przewagę rynkową. Ale wprowadzenie nowych produktów pobudzi konsumentów do kupowania impulsu. Tak więc Oculus Go, wprowadzony w październiku, znacznie zwiększył rynek VR w tym roku.

Ponadto "HTC będzie w stanie przyciągnąć więcej zaawansowanych klientów dzięki Vive Focus VR, wprowadzonym w listopadzie za 3.999 juanów", powiedział analityk Canalys. Ponadto uruchomienie platformy Vive Wave umożliwi integrację platformy treści VR. Nie jest trudno zauważyć, że HTC próbuje pozbyć się sprzedaży i dostać się do bardziej wartościowych treści. Opracowywanie treści jest ważnym kierunkiem rozwoju przyszłości VR, a coraz więcej wirtualnych firm jest odkrywanych.

Canalys poinformował, że w 2016 r. Chiny zyskały przewagę na rynku wirtualnym VR, ale producenci szybko zdali sobie sprawę, że wysoka wydajność kosztowa nie była najlepszą strategią, a przełom technologiczny był najważniejszy. Na przykład, mając małe potwory z maszyną VR, Pico do sukcesu na rynku, postanowił przeprowadzić strategię sprzedaży o wysokiej cenie, po wyższej cenie, aby sprzedać nową generację wysokiej konfiguracji nowych produktów, aby wykorzystać wysokiej klasy konsumentów.

W raporcie wskazano również, że wprowadzenie maszyny wirtualnej, pozwala nam znacznie zwiększyć wymagania w zakresie technologii śledzenia pozycji, wielu obecnych dostawców VR pokazuje zaangażowanie w badania i rozwój, dokładniejsze lokalizowanie i śledzenie efektów w rzeczywistości wirtualnej pokazuje lepsze wrażenia.

VRPinea będzie również pisać kompleksową, dogłębną analizę aktualnego VR na obecnym rynku, a zainteresowani przyjaciele mogą obserwować nasz nacisk WeChat.