Poprawy Pierwsza technologia VR Vr Park

- Aug 31, 2017-

Poprawić Pierwsza technologia VR vr Park

Zastosowanie urządzeń VR rośnie na całym świecie, który jest to niezwykłe osiągnięcie, ale przyspiesza on również potrzebę poprawy sprzętu. Chociaż wiele osób uważa, że bezprzewodowy zestaw słuchawkowy jest kolejnym celem parku vr, ABI research mówi, że zanim wysokiej klasy bezprzewodowe VR staje się normą, wystawa technologia poprawi po raz pierwszy.

 

图片9.png 

Wyższe rozdzielczości wyświetlaczy może służyć do rozwiązywania "efekt drzwi ekranu" spowodowane przez odległość między oczy użytkownika i monitora. Mimo, że większość obecnie dostępnych headstarts VR obsługuje 2K lub niższej rozdzielczości, wyższe rozdzielczości VR słuchawki zaczyna się wejść na rynekdla vr park

 

Przez 2022 r. prawie dwie trzecie (66%) VR słuchawki oczekuje się obsługa rozdzielczości 4K (ultra hd), według ostatnich szacunków od ABI research. Urządzenia z większa gęstość pikseli i szerszej wizji (FOV) opracowywane są również do zapewnienia konsumentom naturalniej. Dodatkowo zużycie energii, rozmiar i waga mogą również być główną uwagę w drugiej generacji wysokiej klasy VR głowy.

 

Istnieją już wyższa rozdzielczość VR słuchawki. Na początku 2017 roku, panasonic pokazał VR słuchawki o rozdzielczości 6400 x 1440 z gamy 200 stopni, z czterech ekranów LCD, każdy z rozdzielczością 1600 x 1440. Inny zestaw słuchawkowy VR, wykonane przez producenta Pimax, obsługuje 200 stopni rozdzielczość wizji i 8K.

 

Lynn wyjaśnia: "Mimo, że widzimy tylko pełnej rozdzielczości w środku pola, ale renderowania ostrości można śledzić ruchy oczu, i że procesor może przedstawić pełnej rozdzielczości w oczy na wszelkie obszary zainteresowania." Lynn wyjaśnia "Dzięki technologii eye-tracking focus renderowania sprawia, że obraz oko skupienia bardzo jasne i zmniejsza rozdzielczość fokus poza tym samym zapisywanie obciążenie związane z przetwarzaniem grafiki".

 

Punkt mocowania renderowania i eye tracking może być ważną technologią dla przyszłych vr park dla renderowania obrazów o wysokiej rozdzielczości.

 

图片8.png