Ile za 9D sprzęt VR?

- Sep 29, 2017-

Gdy komputery właśnie wszedł Chiny, drogie ceny wygaszone popularność komputerów. W tym czasie komputer miał wąskie gardło. Ale pojawienie się Internet café przemysłu, takich jak grzyby po deszczu, rozwój znacznie przyspieszyć rozumienie komputera. 9D sprzęt VR w podejściu Chin do prairie fire i rozwoju paska Internet jest bardzo podobne, a powodem jest spójny, w celu zaspokojenia tych bez urządzenia VR i czuć się wymagania użytkownika VR doświadczenie. W procesie rozwoju zarówno pozytywnych jak i negatywnych aspektów VR doświadczenie sklep pojawi się, a szanse i wyzwania współistnieć w dobie wielkich fal. Jest to nieuniknione śpiewać. Nie jest trudno zobaczyć. Istnieją trzy główne tryby pracy: tryb offline doświadczenie. Istnieje trzech 9D VR doświadczenie tryb?

VR doświadczenie Sklep: 20-50 metr kwadratowy obszar działalności znajduje się w powszechnie między 9D VR doświadczenie hall, mniej doświadczenia projektu, jakość projektu jest nierówna, niższe koszty eksploatacji, jest obecny VR w trybie offline przemysł krajowy przejąć główny tryb pracy, i 9D VR doświadczenie przemysłu trybu głównego wczesnym etapie rozwoju. W sklepie doświadczenie obejmuje największą liczbę użytkowników, tak długo, jak jest mały plac. W tym samym czasie hali w trybie offline VR stał się najbardziej bezpośredni sposób zarabiania na wczesnym etapie, niewielkie ryzyko i efekt dobry zysk. Jeszcze jakieś pytanie to brak doświadczenia, doświadczenia zbyt prosty sprzęt i atmosfera rozrywki jest zły, ale dla budżetu ograniczone przedsiębiorczości, wzór zysku VR doświadczenie Hall jest nadal najlepiej VR, poniżej drugiego rzędu miasta lub hrabstwa konsumentów, rzadko zrozumieć VR i VR penetracja jest bardzo niska, nawet wszystkie mają nie, istnieje duży rynek pojemności.

31.jpg

Park rozrywki tryb: średnie VR doświadczenie sklep o powierzchni od 50 do 400 metrów kwadratowych. Liczba projektów doświadczenie jest większe niż mniejsze. Projekt najwyższej jakości i stosunkowo wysokie koszty eksploatacji. Dowiedzieliśmy się, teraz reprezentuje więcej dobry VR theme park:, rodziny vr vr jajko symulator, vr super bohater, samochód wyścigowy VR, itp., na podstawie hall w trybie offline, transformacji i modernizacji doświadczenie i zabawne lepszy model biznesowy. Wśród nich tryb park rozrywki Movie Power VR zawiera hall w trybie offline i parku rozrywki dla przedsiębiorców do własnej sytuacji do wyboru dwa modele, całościowe rozwiązanie wygodne, dużo liczniejszy pomieszany o przedsiębiorców.

vrtea01.jpg

Park rozrywki tryb: ogród z ponad 400 kwadrat metrów duży 9 D VR doświadczenie, wirtualnej rzeczywistości i parku rozrywki tryb, może pomieścić 50-100 ludzie doświadczają w tym samym czasie, istnieje wiele różnych rodzajów projektów, jakość projektu, projekt może mieć uczucie VR doświadczenie sprzętu do przyłączenia się. W chwili obecnej istnieje nie ma takiego rodzaju VR doświadczenie hall w Chinach, ale niektóre przedsiębiorstwa rozpoczęły koncepcja film propagandowy, który reprezentuje firmy dreamtime, The Void i saint witte. Chociaż, VR offline doświadczenia, jak Kafejki internetowe działające, napotkać wiele wyzwań w procesie rozwoju, ale jego model biznesowy offline jest stosunkowo jasny, jest obecnie przemysł VR najbardziej prosty i surowy sposób środków pieniężnych. Przemysł w trybie offline VR nadal ma ogromne możliwości dla bieżącego niski wskaźnik penetracji VR. W dzisiejszych czasach Internet Kawiarnie stopniowo przekształcone i ulepszony Kafejki internetowe w ostatnich latach, dodając do nich lekkie posiłki. Jednak w trybie offline VR można łączyć z modelu biznesowego, więcej niż w Internecie bar selektywności, Muzeum KTV, bar, nauki i technologii, itp. Popularność VR w trybie offline ma nie tylko przyspieszone popularność VR, ale także wzbogacony nasze metody rekreacji i rozrywki i starania, aby utworzyć nasze piękne życie.