Jak jest kino 7 d dla firm?

- Oct 19, 2017-

Rozwój branży filmowej i telewizyjnej jest dynamicznie rozwijającym się rok, a liczba ekranów, liczba odwiedzających i roczny indeks kasie Pokaż liniowy trend wzrostowy. Różne formy kina bloom, 2D, 3D, 4D, 5D, 7D różnych technicznych treści i wyświetlanie efekt kina mają zalogowany do dużych miast, dla publiczności, aby przynieść więcej opcji wyświetlania. 7D kino jest obecnie w najwyższej specyfikacji teatru, wiele uwagi jest na zakręcie z dekoltem wiatr.

7D kino dołączył do teatru został inwestycji wodzów, którzy mówili o rozmowę, projekt innowacyjny rozrywki przeznaczone jest się skupić, ale istnieje wiele nieznanych, przyszłego rozwoju przestrzeni jest nadal dużo Yuhua koncepcji, woli powietrza «««ustępują, perspektywa jak nikt nie odważył się wyciągnąć wnioski. Grubych ryb inwestycji jest małe, nie na dużą skalę do kina 5D, 5D teatr, aby dołączyć tylko do boczne grać po stronie poczekać i zobaczyć podejście.

W chwili obecnej całej 7D kino dla filmu i telewizji udział w rynku jest tylko kroplą w morzu, ale rzadko, tak długo, jak to jest bezprecedensowy w 7D kino są trudne do uzyskania głosowanie, prawie każdy wskaźnik obecności osiągnął 100%. Według wielu firm działających kino 7 D liczba kino 7 D jest naprawdę brakuje, wielu konsumentów często żal, usługi kolejkowania wiadomości na kilka godzin, jeszcze, aby zobaczyć film. Ponad 90% widzów w kinie pokazać, że są chętni, aby oglądać filmy w 7D i nadzieję, że 7D kino będzie zwiększenie hali projekcji, rozwijać więcej filmów 7D i wstrzyknąć nowy impuls do branży filmowej i telewizyjnej.

7 D kino łączyć perspektywa według bieżącego zapotrzebowania rynku i perspektywa sprawy, bardzo dobre dla projektów innowacyjnych, nie myśli zbyt niezdecydowany. Inwestycji w 7D kino, nie za dużo na podstawie przemysł filmowy chcesz podzielić, papuga ślepo, że postawa musi być poprawny, wierzą oczy po osądzać.

7d cinema (6).png7d cinema (4).png