Jak gorący jest Park rozrywki VR

- Oct 17, 2017-

Jako VR technologia jest bardziej i bardziej popularne, korzystanie z pola w coraz szerzej do uzyskania wielu komercyjnie cenne produkty transgranicznych, bardzo handlowych, wielu kupców uwagę i inwestycyjnych projektu zarządzania. Parki rozrywki VR stały się popularne w miastach całego kraju i na świecie, przynosząc korzyści biznesowych poza wyobraźnię. Prawie każdy park rozrywki VR jest w mieście na co dzień, i jest unikatowy magic park w mieście.

vrtea04.jpg

Co to jest park tematyczny VR? Prawdopodobnie niektórzy ludzie są nadal w chmurze. Koncepcja parku rozrywki VR jest popularne: VR theme park to park rozrywki, który składa się zbiór urządzeń rzeczywistość wirtualna VR i 4D, dynamiczne kino 5D i 7D kino interaktywne. Jego znaczenie jest umożliwienie konsumentowi czuć ultra real wciągające doświadczenie, który jest na jego terytorium, może ten macka. Nowoczesny park high-tech, która podważa tradycyjnych parków rozrywki, ma mniejsze, ale bardziej ekscytujące, prawdziwe i przyjemniejsze projektu.

16B791F2732DCC6571DFC779D43D3FA8.png

VR theme park od urodzenia aż do teraz, zawsze utrzymywał zjawiskiem gorące, każdy wielki park rozrywki VR można zobaczyć mężczyzn, kobiet i dzieci wszelkiego rodzaju konsumentów, krzyki, w parku, krzyki. Konsumenci nie można pomóc, ale podziwiać doświadczenie. Parku rozrywki VR, który został połączony przez cień dynamiczne VR było bardzo gorące.

To jest dongguan dongcheng district vanke kwadrat cienia moc franczyzobiorców VR parku rozrywki, pracy prawie rok czasu, ma zysk, konsumentów w ponad 300 osób dziennie, więcej wakacje, scena jest bardzo popularne, konsumenci są stale, na szczęście jest VR Rodzina czcionek 6 osób, płaskie efekt jest bardzo dobry.


Jest to park tematyczny VR na Filipinach, i to tylko taki rozpalone scenę, że kolejek Czekam na wrażenia konsumentów są nieograniczone. To zostało korzystne dla pół roku i jest gotowy do budowy drugiego domu.

blob.png

VR theme park, mały park rozrywki, który przełamuje tradycyjne pomysły, jest to forma popularna firma w dzisiejszych czasach. Wiele firm zdobyły niespodziewane bogactwo z VR parki rozrywki, i to bez przesady powiedzieć, że parki rozrywki VR zawsze będziesz miał klientów, i wszędzie tam, gdzie idą, będą mieli hot city i wartości handlowej.