Jak w branży nieruchomości używać urządzenia VR do wyświetlania nieruchomości

- Dec 11, 2018-

Jak w branży nieruchomości używać urządzenia VR do wyświetlania nieruchomości

Branży nieruchomości jest rynkiem globalnym, i szybki zwrot inwestycji jest postrzegana w wirtualnej rzeczywistości. Wyzwaniem dla pośredników w obrocie nieruchomościami przy sprzedaży nieruchomości jest jak skutecznie mówić właściwość. Tradycyjne metody często prowadzą do pośredników w obrocie nieruchomościami tracąc czas i zasoby. Z urządzenia VR wyraźnie wyświetlania całej nieruchomości, które mogą zaoszczędzić czas i zasoby dla kupującego przejść do domu. Urządzenia Power VR film może również pomóc agentów nieruchomości mówić bardziej przekonujące wizualną narrację i zrozumieć, co właściwość może być, oszczędność czasu w zakończenia transakcji.

9d virtual reality (1)

Podczas mówienia ustnie, nabywcy często wyobrażam sobie wymarzonego domu. Poprzez wyposażenie film Power VR pośredników w obrocie nieruchomościami skutecznie opowiedzieć historię jak nabywców stworzyć nowe życie w ich domach. W związku z tym to łatwiejsze dla nabywców zobaczyć, jak można żyć w przestrzeni bez najmu agentów nieruchomości inwestować czas i wysiłek w Porównanie rzeczywistych domu.


Film Power VR sprzęt pozwala nam zapewnić bardziej intuicyjny wyświetlacz dla wielu różnych typów nabywców. Na przykład Młoda para mówi wizualną narrację noworodka może być zawartość 3D niemowlęcym i zabawki w pokoju dziecka. W pomieszczeniu magazynu żywności elementy niemowląt mogą być umieszczone, i Place zabaw, huśtawki i można umieścić w ogrodzie. Opowieści dla młodych licencjata może skupić się więcej rozrywki na: badania mogą być używane na dużym ekranie telewizor i gry, a w ogrodzie znajduje się grill i piwo pole.

virtual reality

Sprzęt Power VR film może również zapewnić własnym przewodnikiem dla open domów, kładzenie interaktywnych treści w kluczowych obszarach domu. Potencjalnych nabywców można niezależnie zmieniać estetyki swoich domów, aby odzwierciedlić ich preferencje i czują się lepiej o ich przyszłego życia.