Jak masz zrobić trwałe opłacalne dla VR Virtual Reality Theme Park?

- Sep 28, 2017-

W chwili obecnej na rynku krajowym wirtualna rzeczywistość theme park działa wszędzie. Dla niektórych małych miasta VR parku rozrywki jest uruchomiona, jak możemy zrobić takie wesołe rzeczywistość wirtualna VR bardziej opłacalne? W tym celu moc film proponuje następujące rozwiązania:

1. wybór sklepów, związane z parku rozrywki rzeczywistość wirtualna VR w przyszłych korzyści ekonomicznych i perspektywy rozwoju. Lokalizacja jest zalecane w ulice handlowe, pieszo ulice, znanych miast uniwersyteckich, parki, atrakcji turystycznych i dużych centrów handlowych, głównie z pływających ludności, gęstość zaludnienia i koncentracji nastolatków. Witryna ma co najmniej 20 metrów kwadratowych, wysokość wynosi około 3 metrów, magazynu docelowego jest około 3 kilometrów i jest 100 tysięcy osób w obszarze - około 300 tysięcy osób.

2. Przygotowanie funduszy inwestycyjnych, sprzęt od 1 do 10 osób, głównie zależy od konfiguracji potrzeb i zrobić kilka miejsc, wystarczające fundusze, można wybrać więcej konfiguracji.

3. wystrój: Technologia Power film zawiera szereg aktualizacji programu, możesz można również przedstawić sugestie i projektowania własnych, prosimy o lokalnych ozdoba ozdoba firmy, system dekoracji zapewniamy modne i niski koszt, bardziej dla klientów do Zapisz niepotrzebne koszty, oczywiście, jeśli wystarczająca ilość środków, można również ustawić możesz 're Muzeum zrobił więcej dla wysokości jeszcze.

4. sprzedaży personel: 1-2 będzie prosta obsługa, personel może, to może się nie podobać, masz czas, aby osobiście zarządzać.

5. z malowniczej okolicy, bilety wstępu do parku, zawsze nie martwić się o klienta, można również zwiększyć popularność takich rzeczy jak malownicze miejsca, strzelać, dwa Jastrzębie z jedną strzałkę, dlaczego nie zrobić dobry użytek z go?

6. Szkoła, system członkostwa miasto uniwersyteckie, karty w ręku, przez całe życie strzelanie wolna doświadczenie. Walking street, centrów handlowych i centrów handlowych wspólnie eksploatowane, zakupu towarów w tym samym czasie, są kupony do wysyłania doświadczenie, takie dobrą okazję, którzy chcieliby, aby go pominąć?


未标题-2221.jpg


Guangzhou film zasilania elektronicznych Technology Co., Ltd. jest wirtualna rzeczywistość theme park VR urządzeń serii produktów R idealna D, produkcja i sprzedaż zintegrowanych przedsiębiorstw high-tech. Firma R & D, produkcji, sprzedaży i usług w jednym, aby zapewnić klientom wirtualnej rzeczywistości theme park / plac zabaw projekt, cały program projekt, montaż urządzeń, marketing, doskonały serwis posprzedażowy i tak na.


未标题-1551.jpg